Biztos jelent valamit

Az Államalapítás Emlékére NagymarosAz Államalapítás Emlékére Nagymaros a térképen

Kihagyható 2023. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. január 30.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Uh, hát nem is tudom. Annyi érdekes, szép vagy elgondolkodtató dolog akad Nagymaroson, ezt meg hogyan fogjam fel? Mindenkinek szívejoga, hogy impressziói legyenek valamiről, nekem is vannak. Ez itt talán egy avart összegereblyéző eszköz, csak egy kicsit rendezetlenek a villa ágai. Vagy hát valami földből kinő valami faféle, vitorlázzunk arra, hogy ez az állam, mert ez az államalapítás emlékműve, és sokáig szélegyenesen nő, aztán egyszer csak mindenféle ágakra bomlik. Húzzuk rá, hogy Trianon, meg Cleveland, meg Sao Paulo, mert ott is élnek magyarok szépszámmal. De hát az már nem állam, csak egy régi nemzet szakadár fiai. De lehet, hogy az ágak a magyarok ideológiai sokféleségét szimbolizálják... de ha valaki elmegy, megfejti a jelentését, akkor övé a babér.
Az Államalapítás Emlékére Nagymaros - EgyébAz Államalapítás Emlékére Nagymaros - Külső képAz Államalapítás Emlékére Nagymaros - Külső képAz Államalapítás Emlékére Nagymaros - Külső képAz Államalapítás Emlékére Nagymaros - Külső képAz Államalapítás Emlékére Nagymaros - EgyébAz Államalapítás Emlékére Nagymaros - Külső képAz Államalapítás Emlékére Nagymaros - Külső kép
Royal Club Hotel Visegrád - Két éjszakás ajánlat félpanzióval
Két éjszakás ajánlat félpanzióval