Granárium Panzió Nagysáp
2524 Nagysáp, Granárium domb 3.

Granárium Panzió Nagysáp a térképen

Granárium Panzió Nagysáp értékelése:

1. helyezett az 1 nagysápi szállás közül
80. helyezett Közép Dunántúlon - 384 szállás közül

Granárium Panzió Nagysáp bemutatkozása

A Granárium családi vállalkozásként azzal a céllal jött létre, hogy a térségi települések, intézmények, vállalkozások és családok számára változatos jellegű, kiemelkedő minőségű közétkeztetést biztosítson megfizethető áron.
...Tovább >>

Ezen alapötlet továbbgondolása ihlette a Granárium Központ megépítését, amely 2008-ban vette kezdetét és 2014 elejére, fél évtizedes készülődést követően kezdte meg működését.

Az 500 adagos üzemi konyha felszereltségével adja a lehetőséget egy 140 fős à la carte étterem működtetésére – szolgáltatásainkat emellett automata bowlingpályával és biliárddal, mint évszaktól független, egyben szórakoztató sportolási lehetőségekkel egészítettük ki.

Ha több napos üzleti útra vagy kikapcsolódásra érkezik a térségbe, panziónk és lakóautó parkolónk kitűnő szálláshelyként szolgál, pezsgőfürdős kilátóteraszunkról gyönyörű panorámával a Gerecse és a Pilis hegyeire.

Komplexumunk alatt, a domb gyomrában található 40 fős autentikus borozónk hazánk borvidékeinek esszenciáját kínálja.

Örömünkre szolgálna, ha vendégeink között üdvözölhetnénk!

Jó étvágyat és kellemes kikapcsolódást kíván a Granárium csapata!

Granárium Panzió Nagysáp képei

Granárium Panzió Nagysáp vélemények

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 9.
Már másodszor jártunk itt, ezúttal már gyerekkel. Mi minden alkalommal jól éreztük magunkat, a környéken jót lehet barangolni a természetben, és néhány évvel ezelőtt ezt megkoronázva a panzió borospincéjében megpihenni, ami sajnos már nem akként funkcionál.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi már másodszor voltunk ebben a szépséges hotelban áprilisban, és most is meg voltunk elégedve az ellátással, elhelyezéssel, csakúgy, mint tavaly ősszel. Finom és bőséges étkek, udvarias, kedves kiszolgálásban volt részünk. Egyetlen negatívum a második éjszaka volt, amikor egy férficsapat hangoskodott az ablakunk alatti teraszon, majd a mellettünk lévő szobában is folytatták, ami a vékony falakon keresztül felettébb zavaró volt.

VVSI Sport Hotel

Szállodák Nagysáp környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Velence Resort & Spa Velence
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)

NagysápX