Várpanoráma Vendégház Nagyvázsony
8291 Nagyvázsony, Temető u. 9.

Várpanoráma Vendégház Nagyvázsony a térképen

Várpanoráma Vendégház Nagyvázsony értékelése:

2. helyezett a 4 nagyvázsonyi szállás közül
151. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Várpanoráma Vendégház Nagyvázsony bemutatkozása

A Kinizsi-várral szemben, varázslatos környezetben és panorámával rendelkező, igényesen felszerelt vendégház várja vendégeit korszerű konyhával (mosogatógép, mikró stb.), hagyományos kemencével egész évben. A ház melletti telken háziállat-bemutató látható a vendégház üzemeltetésében, ahonnan igényelhető fogatozás, lovaglás. A vendégház készséggel szervez fogatos bortúrákat, romtúrákat is a térségben családok, baráti társaságok részére.

Várpanoráma Vendégház Nagyvázsony képei

Várpanoráma Vendégház Nagyvázsony vélemények

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 3.
1 éjszaka, 2 család, 4 felnőtt és 5 gyerek, valamint fantasztikus késő őszi kirándulóidő. Mindenképpen több éjszakás ott tartózkodást érdemel ez az otthonos kis vendégház! Jól felszerelt, tiszta, a földszint a tágas 3 ágyas lakószobával, étkezővel, nappalival és kemencés (+gáztűzhelyes) konyhával vidéki ház stílusú, az emelet a 2db 3 ágyas szobával és fürdővel inkább tipikus tetőtéri fíling, de alváshoz tökéletesen megfelel.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
A III. Csirke-Csülök Fesztivál apropóján látogattunk el Nagyvázsonyba. Egy teljes körűen felszerelt és berendezett, 2 szintes, kertes családi ház, a földszinten nappalival, konyhával, kádas fürdőszobával, hálószobával, az emeleten további 2 hálóval és zuhanyzós fürdővel. A konyha teljes körűen felszerelt: hűtőszekrény, mikró, tea- és kávéfőző, tűzhely, kemence.

Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700 - 4.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.29-ig
Easy Suites
3 nap/2 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.05-ig

Szállodák Nagyvázsony környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Wellamarin Zamárdi
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Last minute hétköznapok (min. 3 éj)

NagyvázsonyX