Vázsonyvölgy Panzió Nagyvázsony

8291 Nagyvázsony, Sörház út 2.

Vázsonyvölgy Panzió Nagyvázsony a térképen

Vázsonyvölgy Panzió Nagyvázsony értékelése:

3. helyezett a 4 nagyvázsonyi szállás közül
160. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Vázsonyvölgy Panzió Nagyvázsony vélemények

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Nagyon kedvesen fogadtak a panzióban, ami remek kiindulóhelye Nagyvázsony felfedezésének és a Művészetek Völgye (Kapolcs) egy napos programján való részvételéhez is ideális szálláshely volt négyünknek. A szobák a második szinten elég picik és nem volt kerti bútor a teraszon, de az ágyak kényelmesek.

2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 18.
Nem szálltunk itt meg, ebédelni tértünk be. Barátaim, akikkel voltam, jártak már itt pár nappal korábban és vegyes érzésekkel távoztak (már ami az ennivaló minőségét illeti). Én az alábbiakat tapasztaltam: a bejáratnál más a menüsor, mint az étlapon (és sajnos a bejárati jár közelebb a valósághoz, szóval vagy emlékszel és jól jársz, vagy az étlap alapján csalódni fogsz).

Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Garai Pi-víz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig

Szállodák Nagyvázsony környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLANights (1 éjtől)

NagyvázsonyX