Pünkösd Katalin

Vegetáriánus  •  Városi barangoló  •  Kultúraéhes
Regisztráció2014.09.16
Utoljára itt2018.05.05

Kiváló 2017. november 19.családjával járt itt
Nagyon jó élményt jelentett, hogy az első hévízi napunkon a Liget étteremben ebédelhettünk, napozhattunk, felfrissülhettünk és feltöltődhettünk. Remek vendéglátókkal találkoztunk, akik szinte kitalálják a gondolatunkat, hagyják, hogy jól érezzük magunkat és mindent a megfelelő időben hoznak.
Felhasználó fényképei:
Liget Royal Restaurant Hévíz - Liget Royal Restaurant Hévíz - Liget Royal Restaurant Hévíz - Liget Royal Restaurant Hévíz - Liget Royal Restaurant Hévíz -
Kiváló 2017. december 12.barátokkal járt itt
Ceglédbercelen, a magyarországi nemzetiségek "Közös Égbolt Alatt" elnevezésű, első országos találkozóján, 2014-ben hallottam először az Estia étteremről és kóstoltam meg a finomságaikat. Többféle társasággal régóta terveztem, hogy eljövök a pesti éttermükbe, amire az elmúlt pénteken került sor és nem csalódtam.
Kiváló 2014. szeptember 16., csoporttal járt itt
A zalaegerszegi Vivien Panzió remek szálláshely! Fiatal vendéglátónk végtelenül kedves és rugalmas volt (május elejei esős hétvégén külön kérés és felár nélkül fűtöttek, ami rendkívül jól esett az átfázott csoportunknak). Jó éttermeket, vacsorázó helyeket ajánlottak a számunkra és nem volt probléma a hangos mulatozásunk sem.