Tekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos

Tekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos
Tekeresvölgyi Manufaktúra NemesvámosTekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos
Tekeresvölgyi Manufaktúra NemesvámosTekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos

Tekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos bemutatkozása

A birtok nem csak tejfeldolgozással foglalkozik, más haszonállatból is saját termékeket készítenek. Ehhez kapcsolódva disznótoros programokon is részt vehetnek a vendégek, valamint egyéb más rendezvények (szervezett sajtkóstolók, születésnap, csapatépítő programok) befogadására is alkalmas a birtok közepén elhelyezkedő 42 fős rendezvényterem.

Ezüsthíd Hotel Veszprém - Napi árak reggelis ellátással
Aura Hotel Balatonfüred

Tekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos vélemények

2082
Kihagyhatatlan 2017. október 19.egyedül járt itt
Felkeltette az érdeklődésemet, hogy a hely megkapta az ország legszebb birtoka, magángazdasága címet. Verőfényes őszi napon el is látogattam ide. Bejelentés nélkül, csak úgy. . . és teljesen meg is döbbentem! Itt tényleg makulátlan tisztaság van! Itt tényleg a higiéniai előírásoknak megfelelőlen dolgoznak, akármikor!
Tekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos - Tekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos - Tekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos - Tekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos - Tekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos - Tekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos - Tekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos - Tekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos - Tekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos - Tekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos - Tekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos - Tekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos - Tekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos - Tekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos - Tekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos - Tekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos - Tekeresvölgyi Manufaktúra Nemesvámos -