T.J.Szalai: Nyugodt üdülés Nógrádgárdonyban. - Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony

Nyugodt üdülés Nógrádgárdonyban.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Nagyon szép, nyugodt környezetben lévő igazi "mesekastély". A nagy parkban a hatalmas és ritkaságnak számító fák árnyékában jólesik egy kis séta, amire szükség is van a nagyon jóízű, bőséges és változatos vacsora után. A wellness nagyon jó, ügyes megoldás a nyitható oldalfal, így nagy melegben sincs üvegház érzés.

Személyzet:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni T.J.Szalai felhasználót?    Igen

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
2673 Nógrádgárdony
Kórház u. 1.

2019. október 31.
Gyönyörű környezet, hihetetlenül kedves, segítőkész személyzet. Sok térítésmentes szolgáltatás. Nagyon jó konyha. Tiszta, kényelmes szobák. Egyetlen negatívum a megközelítés (rossz utak).

2019. október 13.
a szoba, amit kértem kicsi, de aranyos volt, csak hogy nem volt rendes zuhanyfülke, az zavart, kádba kellett bemászni a zuhanyzáshoz. a kiszolgálás rendben volt, odafigyeltek a különleges kívánságokra is. a wellness rész is jó volt, a masszázst is kipróbáltam, jó volt az is.

2019. szeptember 17.
A kastélyszálló a parkkal nagyon szép és rendezett. Jó a szobák kialakítása, bár egy kis hűtő jó szolgálatot tenne. A szolgáltatások szintje lehetővé teszi, hogy akár egy hetet is eltölthet itt az ember, anélkül, hogy ki sem mozdul a szálláshelyről. Az ételek változatosak, ízletesek,...

Főnix Medical Wellness Resort, Nógrádgárdony kiemelt csomagajánlatai
 - Ősz a Kastélyban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-30
 - Téli nyugalom a Kastélyban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tea délutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-01 - 2020-02-28
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-15 - 2020-12-31