T.J.Szalai: Nyugodt üdülés Nógrádgárdonyban. - Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony

Nyugodt üdülés Nógrádgárdonyban.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Nagyon szép, nyugodt környezetben lévő igazi "mesekastély". A nagy parkban a hatalmas és ritkaságnak számító fák árnyékában jólesik egy kis séta, amire szükség is van a nagyon jóízű, bőséges és változatos vacsora után. A wellness nagyon jó, ügyes megoldás a nyitható oldalfal, így nagy melegben sincs üvegház érzés.

Személyzet:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni T.J.Szalai felhasználót?    Igen

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
2673 Nógrádgárdony
Kórház u. 1.

2020. augusztus 22.
A szállás rendben volt, egy mini hűtő még elfért volna a szobában. Nincs légkondicionáló a szobákban, a közös helységekben. Az ingyenes játékokat ( biliárd, csocsó, darts) kihasználtuk, a pincében hűvös volt :)

2020. július 17.
Júliusban töltöttünk itt öt kellemes napot. A szoba meglehetősen kicsi és kissé sötét, a hirdetett csomagban levő szobák 15 négyzetméteres petit szobák, de a standard szoba is csak 17 nm. Egy hűtőszekrény jól jött volna, de be se nagyon férne. A tévében sok német adó, magyar adók közül még a Duna...

2020. június 30.
Nagyszerű napokat töltöttünk ebben a mesebeli kastélyszállóban! Mind a szobánk, mind az ételek fantasztikusak voltak, a személyzet minden tagja pedig elvarázsolt minket kedvességével, vidámságával és figyelmességével! A süteményes teadélután nagyszerű ötlet! A kastély körüli park (hajdani...

Főnix Medical Wellness Resort, Nógrádgárdony kiemelt csomagajánlatai
 - Hotel Office  Burn out ellen (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 19.325,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcs bekészítéssel, masszázsfotel és a szalonjátékok használatával, vízi tornával, szobai bekészítéssel, parkolással
Érvényes: 2021-04-30 - 2021-05-31
 - Palóc nyaralás (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 19.913,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádé délutánnal, piknik csomaggal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, korlátlan kerékpár használattal, szalonjátékokkal, parkolással
Érvényes: 2021-06-06 - 2021-09-05
 - Újjászületés a kastélyban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szalonjátékok használatával, parkolással
Érvényes: 2021-04-30 - 2021-05-31