Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
2673 Nógrádgárdony, Kórház u. 1.

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony a térképen

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony értékelése:

1. helyezett az 1 nógrádgárdonyi szállás közül

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony bemutatkozása

A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit. Budapesttől alig egy órányira, egy festői, nógrádgárdonyi falucskában található a kastély, amit az 1800-as évek végén először a gróf Zichy-Majláth család fedezett fel. Ezt az örökséget élesztették újra a kastélyban és a hozzá kapcsolódó Kulcsár-Házban. A tradíció és a modern világ harmonikus összhangja vár itt Önre, családias vendéglátással.

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony képei

Szállások Nógrádgárdony városában
Wellness csomagok Nógrádgárdony városában

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony vélemények

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
A wellnes mellett kiváló szórakozási lehetőségek:biliárd,csocsó,darc,pinpong...
A kávé gép nem működött és a termoszban hideg volt a kv,de azért kérésünkre megoldották.
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 11.
Ha az ember igazi kikapcsolódásra,feltöltődésre nyugalomra és romantikára vágyik,a legjobb hely erre.Csak ajánlani tudjuk mindenkinek akár egészséges akár gyógyulni akarónak,mert itt tényleg minden a vendégekről szól és a vendégekért van.Köszönjük a szép élményeket!Ide újra visszatérünk...
Válasz az értékelésre - 2017. november 14.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy megírta véleményét! A jövőben is szeretettel várjuk Önöket szállodánkban!
Kaszás Ildikó (Főnix Medical Wellness Resort)

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
A személyzeten látszik az igyekezet, hogy profi 4*-os szállodájuk legyen az igényes, idősebb vendégkörnek, akik értékelik a gyerekmentes nyugalmat. A vacsoramenü választéka és minősége 2*. A sales manager hölgynek is elmondtuk=a recepció a főbejárathoz kívánkozik, ahol a vendégek az autóból gyorsan ki-be tudnának rakodni majd a pakolóba állnak.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 19.
A személyzet kedves, figyelmes és udvarias volt. A szoba és a szálloda tiszta, igényesen kialakított. A szobában jó meleg volt, ami számunkra nagyon fontos. Az étkezés svédasztalos, vagyis bőséges a választék. A pincérek ahogy valami elfogyott, rögtön utána töltöttek mindent. A környezet, a park csendes, hatalmas fákkal, ahol jókat lehet sétálni.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 16.
A szállás nagyon tetszett: a klasszicista stílusú ,felújított kastély a több hektáros ,ősfás parkkal körülvéve igazi relaxációs helyszín. Az őszi napsütés, csend, jó levegő és madárcsicsergés csak fokozta a pihenés élményét. A személyzet kedves, udvarias, egyéni kéréseinket is készséggel teljesítette(pl hangulatlámpa a szobába)
Az étterem stílusosan berendezett, a svédasztalos ellátás bő választékú, az ételek helyi specialitásokat is tartalmaztak.
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 4.
Kedves, segítőkész személyzet, csendes, nyugodt környezet, remek wellness részleg. Ideális hely a pihenésre, de a környék alkalmat kínál tartalmas kirándulásokra is. Bőséges, ízletes büfé reggeli és vacsora. Egy apró észrevétel: ha a kevesebb vendég miatt menü vacsora van, talán szerencsésebb lenne, ha a főételből lehetne kettő közül választani.
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 31.
A gyorsuló világot elhagyva egy forgalomtól teljesen elzárt, csodálatos ősparkba érkezve látja meg az utazó a felújított Majtáth kastélyt, a Főnix Med Wellness és Egészségszállodát. S bár a parkolóból a recepció táblát követve nem az impozáns rózsakertes, szökőkutas főbejárathoz jutunk, hanem egy oldal bejárathoz, belépve érzékeljük a külcsínyhoz tökéletesen illesztett belbecset.
Válasz az értékelésre - 2017. október 13.
Kedves Vendégünk!
Részletes leírását köszönjük! Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégeink között üdvözölhetjük!
Kaszás Ildikó (Főnix Medical Wellness Resort)

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Csodálatos környezetben egy igazi mesebeli kastély. Gyönyörűen felújították, csillog-villog minden, ragyogó tisztaság mindenhol. A kastélyhoz hatalmas park tartozik, nagy halastóval, jókat lehet sétálni. A szobánk nagyon kényelmes volt, kilátással a parkra. Megérkezésünk után a recepciós hölgy körbevezetett minket, mindent megmutatott és a személyzetnek is bemutatott minket.
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Húsvéti teljes ünnep helyett mi évek óta húsvét hétfőn utazunk és ez nálunk bevált. Most meglepve tapasztaltuk, hogy ebben a hatalmas épületben csak ketten vagyunk vendégek. A recepciós hölgy mindent megmutatott ettől kezdve vártuk a vacsorát mert eltelt a nap. A vacsora elképesztően hiányos volt én egy tányér nyers salátát kaptam néhány csirke falattal a párom rakott karfiolt A leves egységes volt nagyon kevés.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 10.
A csitári hegyek (dombok) alatt, igazi nyugalom szigete a hely. Ragyogó tisztaság, semmi lelakottság, vízkő, penész stb. Kényelmes szoba fejedelmi ággyal. Remek wellness, ahol ki kell próbálni a vízi kerékpáros tornát. A személyzet kedves, figyelmes és az étteremből is ki lehet vinni az ételt, akár a szobába is, ami egyáltalán nem szokás hotelekben.

Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, könyvtár és szalonjátékok használatával, Nordic Walking lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.15. - 2017.11.30.
Nógrádgárdony
4 nap/3 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, fitvibe és mágneses matrac használattal, könyvtár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2018.03.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
1-2 éjszaka 20.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, süteménybüfével, ünnepi bekészítéssel, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, kézműves foglalkozásokkal, parkolással
2017.12.22. - 2017.12.30.
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 4.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással
2016.11.30. - 2017.12.31.
Aquaworld Resort
3 nap/2 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.23.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.950 - 42.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.03.29.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
Akár 1 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2017.12.01. - 2017.12.23.
The Aquincum Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, transzferrel, internet elérhetőséggel
2017.11.01. - 2018.03.31.
Hotel Anna
Mátrafüred
Akár 1 éjszaka 4.875,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.12.10.
Vadrózsa Panzió
5 nap/4 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tea és kávéfogyasztással, parkolással, internet elérehtőséggel
2017.09.07. - 2018.03.01.
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, aquariding-al, masszázságy használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.15.

Szállodák Nógrádgárdony környékén
Libra Hotel Veresegyház
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi...
Egynapos pihenés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Újévi lendület (min. 2 éj)

NógrádgárdonyX