Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
2673 Nógrádgárdony, Kórház u. 1.

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony a térképen

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony értékelése:

1. helyezett az 1 nógrádgárdonyi szállás közül

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony bemutatkozása

A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit. Budapesttől alig egy órányira, egy festői, nógrádgárdonyi falucskában található a kastély, amit az 1800-as évek végén először a gróf Zichy-Majláth család fedezett fel. Ezt az örökséget élesztették újra a kastélyban és a hozzá kapcsolódó Kulcsár-Házban. A tradíció és a modern világ harmonikus összhangja vár itt Önre, családias vendéglátással.

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony képei

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Nagyon szép, nyugodt környezetben lévő igazi "mesekastély". A nagy parkban a hatalmas és ritkaságnak számító fák árnyékában jólesik egy kis séta, amire szükség is van a nagyon jóízű, bőséges és változatos vacsora után. A wellness nagyon jó, ügyes megoldás a nyitható oldalfal, így nagy melegben sincs üvegház érzés.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Péntek délután érkeztünk a szállodában , kellemes kikapcsolódást vártunk ettől a három naptól. Az ellátással megvoltunk elégedve az ételek finomak voltak a pincérek szolgálat készek voltak ,a velnesz nagyon jó volt,tiszta víz volt kellemes napokat töltöttünk el,a szobák tiszták voltak tágasak,talán egy is hütőszekrény ha lett volna akkor jobb lett volna,de így is szép emlêkekkel jöttünk haza

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 8.
A készséges, kedves dolgozóknak köszönhettünk két-két vizitorna és aquarider edzést, gyönyörű túraútvonalat a fantasztikus Tábi tóhoz, ismertetőt a kastélyról, gasztronómiai élményeket, masszázsokat - mindezt a senior csomaggal fedezve. A táj, a park, a madárdalok is ideálissá tették a helyet a kikapcsolódáshoz. Érezzük, hogy tényleg sokat tettünk egészségünk érdekében.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Azért választottam a szállodát egy négynapos kikapcsolódáshoz, mert aránylag közel van (Budapesttől alig több, mint 100 km), és mégis elrejtve a Cserhát szelíd dombjai között, csöndes, nyugodt helyen, teljes komforttal. A régi kastélyt hozzáértéssel felújították, úgy, hogy az értékeiből nem veszített.

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
A kastély és környéke rendkívül csendes, pihenésre mindenféleképpen alkalmas helyszín. A személyzet kedves, talán csak a pincér volt túlságosan közvetlen, némelyik kicsit sok volt néha. Az ételek nagyon ízletesek és gusztusosak voltak. A szoba tágas és kényelmes volt. A Wellness részlegben a medence vize hideg volt, így én a fürdést ki is hagytam, még a jakuzzi vize sem volt elég meleg.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 17.
A kiszolgálással,és az étkezéssel tökéletesen meg voltunk elégedve. De volt pár érdekes dolog ami megzavarta a pihenésünket. Vasárnaptól fel újítást terveztek,ennek ellenére pénteken szaunázás közben leengedték a merülő medencét,igaz ezt lehet víz minőségi problémákkal magyarázni,de azt nem,hogy mikor vendégek vannak miért kell egy úszó medence falát klór tartalmú szerrel lepermetezni zárt térben,hogy a vendégek rosszul érezzék magukat a medencében.

Juca TOP szállásértékelő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Egy eldugott apró település szélén, a világ zajától távol található a szálloda, ami az elmondások alapján ebben az évben kezdte meg az elsősorban egészségi szolgáltatásokon kívüli szállás nyújtást. A kastély gyönyörű, és igen praktikusan átépített. A hozzáépült télikert, és étterembővítés hangulatos, a wellness- részleg kényelmes, mindennek helye van.

csunitibi TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 24.
A 25 éves házassági évfordulónk kapcsán tértünk vissza ide. Amit már eddig is tudtunk, tapasztaltunk továbbra is minőségi módon áll rendelkezésre. A személyzet figyelmes, segítőkész. Ételek igazán ízletesek. Egyedül az uszoda rész szellőztetője, ami eléggé zajos és lehet zavaró. A szomszéd ha zajosabb, azért hallatszik. Egyébként minden rendben.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 26.
A szálloda szép és tiszta. A szoba kicsi, csak alvásra használható. Lehetne benne nagyobb polcos szekrény a ruháknak. Az étterem jó, a szálloda méretéhez képest megfelelő választékkal. A személyzet udvarias és segítőkész. Nem a szálloda hibája, de az odavezető út
minősége katasztrófális.
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Kitűnő hosszú hétvégét töltöttünk a Főnixben. A személyzet kedves és segítőkész, a wellness részleget nagyon élveztük, az aquatorna és aquariding szuper volt. A tornaterem felszereltsége is jó, fittbal, ping-pong stb. A közösségi játékokat is kipróbáltuk. Mindemellett számtalan kis nyugodt zúg a kastélyban és a gyönyörű kastélykertben, ahol olvasgatni, beszélgetni lehet.

Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 16.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárbérléssel, szalonjátékok és pingpong asztal használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Bellevue kilátó látogatással, fürdőköpeny bekészítéssel, sportolási és beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.23-ig
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: reggeli ellátással
Érvényes: 2019.10.18-ig
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 25.663,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, pezsgő bekészítéssel, pálinkatúrával, meglepetés vendégekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.09.17-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.985,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
4 nap/3 éjszaka 11.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, állatsimogató, Vízimalom, templom belépőkkel, kisvasút jeggyel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.09.17-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.240 - 21.803,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Nógrádgárdony
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Nógrádgárdony környékén
Libra Hotel Veresegyház
Patak Park Hotel Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Korai előfoglalási kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

NógrádgárdonyX