Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
2673 Nógrádgárdony, Kórház u. 1.

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony a térképen

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony értékelése:

1. helyezett az 1 nógrádgárdonyi szállás közül

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony bemutatkozása

A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit. Budapesttől alig egy órányira, egy festői, nógrádgárdonyi falucskában található a kastély, amit az 1800-as évek végén először a gróf Zichy-Majláth család fedezett fel. Ezt az örökséget élesztették újra a kastélyban és a hozzá kapcsolódó Kulcsár-Házban. A tradíció és a modern világ harmonikus összhangja vár itt Önre, családias vendéglátással.

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony képei

Szállások Nógrádgárdony városában
Wellness csomagok Nógrádgárdony városában

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony vélemények

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 20.
A Húsvéti teljes ünnep helyett mi évek óta húsvét hétfőn utazunk és ez nálunk bevált. Most meglepve tapasztaltuk, hogy ebben a hatalmas épületben csak ketten vagyunk vendégek. A recepciós hölgy mindent megmutatott ettől kezdve vártuk a vacsorát mert eltelt a nap. A vacsora elképesztően hiányos volt én egy tányér nyers salátát kaptam néhány csirke falattal a párom rakott karfiolt A leves egységes volt nagyon kevés.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 10.
A csitári hegyek (dombok) alatt, igazi nyugalom szigete a hely. Ragyogó tisztaság, semmi lelakottság, vízkő, penész stb. Kényelmes szoba fejedelmi ággyal. Remek wellness, ahol ki kell próbálni a vízi kerékpáros tornát. A személyzet kedves, figyelmes és az étteremből is ki lehet vinni az ételt, akár a szobába is, ami egyáltalán nem szokás hotelekben.

Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
7 nap/6 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness részleg használattal, komplex szakorvosi állapotfelméréssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.15.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szórakozási lehetőséggel, parkolással,internet elérhetőséggel
2017.04.18. - 2017.06.30.

Szállodák Nógrádgárdony környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Libra Hotel Veresegyház
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Pihentető ajánlat (min. 2 éj)
Egynapos pihenés (1 éjtől)

NógrádgárdonyX