Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
2673 Nógrádgárdony, Kórház u. 1.

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony a térképen

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony értékelése:

1. helyezett az 1 nógrádgárdonyi szállás közül

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony bemutatkozása

A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit. Budapesttől alig egy órányira, egy festői, nógrádgárdonyi falucskában található a kastély, amit az 1800-as évek végén először a gróf Zichy-Majláth család fedezett fel. Ezt az örökséget élesztették újra a kastélyban és a hozzá kapcsolódó Kulcsár-Házban. A tradíció és a modern világ harmonikus összhangja vár itt Önre, családias vendéglátással.

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony képei

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 22.
A szállás rendben volt, egy mini hűtő még elfért volna a szobában. Nincs légkondicionáló a szobákban, a közös helységekben. Az ingyenes játékokat ( biliárd, csocsó, darts) kihasználtuk, a pincében hűvös volt :)

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
Júliusban töltöttünk itt öt kellemes napot. A szoba meglehetősen kicsi és kissé sötét, a hirdetett csomagban levő szobák 15 négyzetméteres petit szobák, de a standard szoba is csak 17 nm. Egy hűtőszekrény jól jött volna, de be se nagyon férne. A tévében sok német adó, magyar adók közül még a Duna TV sem jött be.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyszerű napokat töltöttünk ebben a mesebeli kastélyszállóban! Mind a szobánk, mind az ételek fantasztikusak voltak, a személyzet minden tagja pedig elvarázsolt minket kedvességével, vidámságával és figyelmességével! A süteményes teadélután nagyszerű ötlet! A kastély körüli park (hajdani arborétum) gyönyörű!

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 28.
Félpanziós ellátásnál a vacsorák elég átlagosak a hely színvonalához. Lehet nem általános, csak mi fogtuk így ki (pl. sült csirkecomb, rántott karfiol). Reggelinél a pékáruk esetében hiányoltam, teljes-kiőrlésű, rozsos/magvas termékeket, zömében csak fehér kenyér volt elérhető. Ezt leszámítva pazar volt a választék, főleg a padlizsánkrém!

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 31.
Gyönyörű környezet, hihetetlenül kedves, segítőkész személyzet. Sok térítésmentes szolgáltatás. Nagyon jó konyha. Tiszta, kényelmes szobák. Egyetlen negatívum a megközelítés (rossz utak).

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 13.
a szoba, amit kértem kicsi, de aranyos volt, csak hogy nem volt rendes zuhanyfülke, az zavart, kádba kellett bemászni a zuhanyzáshoz. a kiszolgálás rendben volt, odafigyeltek a különleges kívánságokra is. a wellness rész is jó volt, a masszázst is kipróbáltam, jó volt az is.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17.
A kastélyszálló a parkkal nagyon szép és rendezett. Jó a szobák kialakítása, bár egy kis hűtő jó szolgálatot tenne. A szolgáltatások szintje lehetővé teszi, hogy akár egy hetet is eltölthet itt az ember, anélkül, hogy ki sem mozdul a szálláshelyről. Az ételek változatosak, ízletesek, egyszerűen kitűnő a konyhájuk! Köszönhető ez a nagyszerű séfnek!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Az internetes szállásfoglalás alapján a recepció gördülékenyen, rugalmasan és gyorsan intézte a bejelentkezést. Ugyan ez vonatkozik a teljes szállodai ottléttel kapcsolatos ügyintézésre, valamint a kijelentkezéssel kapcsolatos fizetés vonatkozásában is. A szálloda légköre, hangulata a nyugalom és a csend méltó volt a megújult hajdani főúri kastély minden igényt kielégítő, korszerű szállodai hasznosítási szolgáltatás.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Nagyon szép, nyugodt környezetben lévő igazi "mesekastély". A nagy parkban a hatalmas és ritkaságnak számító fák árnyékában jólesik egy kis séta, amire szükség is van a nagyon jóízű, bőséges és változatos vacsora után. A wellness nagyon jó, ügyes megoldás a nyitható oldalfal, így nagy melegben sincs üvegház érzés.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Péntek délután érkeztünk a szállodában , kellemes kikapcsolódást vártunk ettől a három naptól. Az ellátással megvoltunk elégedve az ételek finomak voltak a pincérek szolgálat készek voltak ,a velnesz nagyon jó volt,tiszta víz volt kellemes napokat töltöttünk el,a szobák tiszták voltak tágasak,talán egy is hütőszekrény ha lett volna akkor jobb lett volna,de így is szép emlêkekkel jöttünk haza

Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, szalonjátékok használatával, Nordic Walkinggal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 17.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, szalonjátékokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóházzal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Visegrád Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, esti fürdővel, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, 1 órás gyertyafényes privát wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 14.250 - 40.788,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 7.973 - 23.387,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.31-ig

Szállodák Nógrádgárdony környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Az év szilvesztere a kastélyban (min. 3 éj)

NógrádgárdonyX