Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
2673 Nógrádgárdony, Kórház u. 1.

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony a térképen

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony értékelése:

1. helyezett az 1 nógrádgárdonyi szállás közül

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony bemutatkozása

A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit. Budapesttől alig egy órányira, egy festői, nógrádgárdonyi falucskában található a kastély, amit az 1800-as évek végén először a gróf Zichy-Majláth család fedezett fel. Ezt az örökséget élesztették újra a kastélyban és a hozzá kapcsolódó Kulcsár-Házban. A tradíció és a modern világ harmonikus összhangja vár itt Önre, családias vendéglátással.

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony képei

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony vélemények

Juca TOP szállásértékelő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Egy eldugott apró település szélén, a világ zajától távol található a szálloda, ami az elmondások alapján ebben az évben kezdte meg az elsősorban egészségi szolgáltatásokon kívüli szállás nyújtást. A kastély gyönyörű, és igen praktikusan átépített. A hozzáépült télikert, és étterembővítés hangulatos, a wellness- részleg kényelmes, mindennek helye van.

csunitibi TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 24.
A 25 éves házassági évfordulónk kapcsán tértünk vissza ide. Amit már eddig is tudtunk, tapasztaltunk továbbra is minőségi módon áll rendelkezésre. A személyzet figyelmes, segítőkész. Ételek igazán ízletesek. Egyedül az uszoda rész szellőztetője, ami eléggé zajos és lehet zavaró. A szomszéd ha zajosabb, azért hallatszik. Egyébként minden rendben.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 26.
A szálloda szép és tiszta. A szoba kicsi, csak alvásra használható. Lehetne benne nagyobb polcos szekrény a ruháknak. Az étterem jó, a szálloda méretéhez képest megfelelő választékkal. A személyzet udvarias és segítőkész. Nem a szálloda hibája, de az odavezető út
minősége katasztrófális.
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Kitűnő hosszú hétvégét töltöttünk a Főnixben. A személyzet kedves és segítőkész, a wellness részleget nagyon élveztük, az aquatorna és aquariding szuper volt. A tornaterem felszereltsége is jó, fittbal, ping-pong stb. A közösségi játékokat is kipróbáltuk. Mindemellett számtalan kis nyugodt zúg a kastélyban és a gyönyörű kastélykertben, ahol olvasgatni, beszélgetni lehet.

Györgyike TOP szállásértékelő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 10.
A megközelitése kritikán aluli, aki este utazna ide, inkább várjon reggelig! Az út minőségére nincs szó! De erről nyilván nem a szálloda tehet! Gyönyörü ősparkban csodálatosan felújitott kastély! A recepciós hölgy aki fogadott nagyon kedves barátságos és segitőkész volt, mindent megmutatott és elmondott. A szoba és a fürdőszoba tisztasága kifogástalan.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
Csodálatos környezet, millió gyöngyvirág, kellemes tavasz eleji idő. A welness részleg tiszta, igényes, az ételek bőségesek, ízletesek. A szoba nem túl nagy, de kényelmes. Az ágy hatalmas. A személyzet figyelmes. A "játékbarlag"-ban jól lehet szórakozni, pihenni. Szülinapot ünnepeltünk, nagyon szép hét volt. A környezet is gyönyörű, csak a megközelíthetősége nem az igazi.
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 28.
Szép környezetben, szép szállodában töltöttunk el pár napot. Finom volt a vacsora, kedves, segítőkész a személyzet. A wellness is szép és és jók a kezelések, pl. Vizitorna,masszázs. Jót pinpongoztunk. A délutáni tea és sütemény kedves gesztus és a hűvös időben jó ötlet.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 26.
Gyönyörű környezet, tökéletes kikapcsolódás egész évben. A hétvégén voltunk (március 23-25) a park tele hóvirággal, tisztaság, rendezettség mindenhol. A recepción udvarias és barátságos a kiszolgálás. A hölgyek nagyon udvariasak és készségesek. A wellness részleg tiszta az ott dolgozók is udvariasak, segítőkészek. Az étterem is kifogástalan az ételek finomak.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 25.
A nógrádgárdonyi Kastélyszállót tudatosan választottam, hiszen már jártunk ott. Tökéletes hely a kikapcsolódásra, feltöltődésre. A személyzet rendkívül kedves,
az ellátás kiváló, az ételek nagyon finomak. Tökéletes egy házaspárnak kettesben, egy családnak, de szerintem egyedül is jól érzi magát itt az ember, ha egy kis magányra vágyik.
2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
A személyzet nagyon kedvesen, előzékenyen fogadott minket, valamennyien azt lesték, mivel kedveskedhetnének. Maga a kastély berendezése tetszetős volt, a közösségi terekben modern alkotásokat ugyanúgy lehetett találni, mint korabeli relikviákat a kastély kezdeti időszakából.

Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Nógrádgárdony
4 nap/3 éjszaka 16.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi ételekkel, húsvéti programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 18.525 - 29.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
Érvényes: 2019.12.20-ig
Gesztenyés Vendégház
Garáb
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 25.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Anna
Mátrafüred
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 17.344,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.11-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 6.790,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.875 - 9.125,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.11.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási és beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.01-ig
Galya Vendégház
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.250 - 46.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és zabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kerékpár használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.11.30.

Szállodák Nógrádgárdony környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Patak Park Hotel Visegrád
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
Tél a Mátrában (min. 2 éj)

NógrádgárdonyX