Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
2673 Nógrádgárdony, Kórház u. 1.

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony a térképen

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony értékelése:

1. helyezett az 1 nógrádgárdonyi szállás közül

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony bemutatkozása

A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit. Budapesttől alig egy órányira, egy festői, nógrádgárdonyi falucskában található a kastély, amit az 1800-as évek végén először a gróf Zichy-Majláth család fedezett fel. Ezt az örökséget élesztették újra a kastélyban és a hozzá kapcsolódó Kulcsár-Házban. A tradíció és a modern világ harmonikus összhangja vár itt Önre, családias vendéglátással.

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony képei

Szállások Nógrádgárdony városában
Wellness csomagok Nógrádgárdony városában

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony vélemények

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
Csodálatos környezet, millió gyöngyvirág, kellemes tavasz eleji idő. A welness részleg tiszta, igényes, az ételek bőségesek, ízletesek. A szoba nem túl nagy, de kényelmes. Az ágy hatalmas. A személyzet figyelmes. A "játékbarlag"-ban jól lehet szórakozni, pihenni. Szülinapot ünnepeltünk, nagyon szép hét volt. A környezet is gyönyörű, csak a megközelíthetősége nem az igazi.
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 28.
Szép környezetben, szép szállodában töltöttunk el pár napot. Finom volt a vacsora, kedves, segítőkész a személyzet. A wellness is szép és és jók a kezelések, pl. Vizitorna,masszázs. Jót pinpongoztunk. A délutáni tea és sütemény kedves gesztus és a hűvös időben jó ötlet.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 26.
Gyönyörű környezet, tökéletes kikapcsolódás egész évben. A hétvégén voltunk (március 23-25) a park tele hóvirággal, tisztaság, rendezettség mindenhol. A recepción udvarias és barátságos a kiszolgálás. A hölgyek nagyon udvariasak és készségesek. A wellness részleg tiszta az ott dolgozók is udvariasak, segítőkészek. Az étterem is kifogástalan az ételek finomak.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 25.
A nógrádgárdonyi Kastélyszállót tudatosan választottam, hiszen már jártunk ott. Tökéletes hely a kikapcsolódásra, feltöltődésre. A személyzet rendkívül kedves,
az ellátás kiváló, az ételek nagyon finomak. Tökéletes egy házaspárnak kettesben, egy családnak, de szerintem egyedül is jól érzi magát itt az ember, ha egy kis magányra vágyik.
2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
A személyzet nagyon kedvesen, előzékenyen fogadott minket, valamennyien azt lesték, mivel kedveskedhetnének. Maga a kastély berendezése tetszetős volt, a közösségi terekben modern alkotásokat ugyanúgy lehetett találni, mint korabeli relikviákat a kastély kezdeti időszakából.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Március 15-i hosszú hétvégét töltöttünk el ezen a nagyszerű helyen. Pihenés, csend, lazítás a wellness részlegen. Remek programok, segítőkész alkalmazottak, virág mindenhol, kiváló ételek.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 28.
Nagyszerű kikapcsolódás volt számunkra a Főnix-ben eltöltött hétvége. A gyönyörű környéken és környezetben a borús idő ellenére nagyon jókat lehetett sétálni, kirándulni. A szálloda legnagyobb erőssége a welness részleg. Tényleg minden igényt kielégítő az uszodája, a jakuzzi és a szauna is. A szoba kényelmes, és külön tetszett, hogy sok rakodóhellyel van ellátva.
Válasz az értékelésre - 2018. január 1.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük véleményét! Elnézésüket kérjük, ha az étel színvonalával nem voltak elégedettek. Azon dolgozunk, hogy minél jobb minőségű szolgáltatásokkal tudjuk vendégeinket ellátni, ennek az emberi része mindig a nehezebb.
Üdvözlettel:
Kaszás Ildikó
Értékesítés és marketing
Kaszás Ildikó (Főnix Medical Wellness Resort)

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 28.
Szépen, igényesen felújított kastély, kényelmes tiszta szobákkal, figyelmes személyzettel és finom ételekkel, mely családi pihenésre is tökéletes ! Magyarország egyik rejtett gyöngyszeme a majlátgárdonyi székhelyi gróf Majláth István országbíró és zicsi és vázsonykői Zichy Mária grófnő által 1894-ben építtetett eklektikus stílusú emeletes kastély és parkja, mely a II.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
A wellnes mellett kiváló szórakozási lehetőségek:biliárd,csocsó,darc,pinpong...
A kávé gép nem működött és a termoszban hideg volt a kv,de azért kérésünkre megoldották.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 11.
Ha az ember igazi kikapcsolódásra,feltöltődésre nyugalomra és romantikára vágyik,a legjobb hely erre.Csak ajánlani tudjuk mindenkinek akár egészséges akár gyógyulni akarónak,mert itt tényleg minden a vendégekről szól és a vendégekért van.Köszönjük a szép élményeket!Ide újra visszatérünk...
Válasz az értékelésre - 2017. november 14.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy megírta véleményét! A jövőben is szeretettel várjuk Önöket szállodánkban!
Kaszás Ildikó (Főnix Medical Wellness Resort)

Nógrádgárdony
4 nap/3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.10.19. - 2018.10.23.
Nógrádgárdony
4 nap/3 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, fitvibe és mágneses matrac használattal, könyvtár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2018.12.21.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
4 nap/3 éjszaka 8.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vezetett túrával, íjászkodással
2018.04.27. - 2018.05.01.
Hotel Anna
Mátrafüred
4 nap/3 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.06.22. - 2018.12.20.
Szalánczy Vendégház
Nagymaros
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményes kalandpark belépővel, ajándék utalvánnyal, kedvezményes kisvasút és komp használattal, turisztikai kedvezménykártyával
2018.06.01. - 2018.08.31.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
Akár 1 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással
2018.05.01. - 2018.05.31.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Medvefarm belépővel, kozmetika, éttermi- és masszázskedvezménnyel, parkolással, internet eléréssel
2017.01.01. - 2018.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.750 - 43.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.12.20.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.06.15.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház, kerti játszótér használatával, vadaspark látogatással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.18. - 2018.06.15.
Patak Park Hotel
Akár 1 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness terasz és fitness liget használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2018.05.31.
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.11.30.

Szállodák Nógrádgárdony környékén
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Tó Wellness Hotel Bánk
Libra Hotel Veresegyház
Mátrai móka (min. 2 éj)
Tóparti Pünkösd (min. 3 éj)
Lazulás a Librában (min. 2 éj)

NógrádgárdonyX