Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
2673 Nógrádgárdony, Kórház u. 1.

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony a térképen

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony értékelése:

1. helyezett az 1 nógrádgárdonyi szállás közül

Akciós csomagok

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony bemutatkozása

A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit. Budapesttől alig egy órányira, egy festői, nógrádgárdonyi falucskában található a kastély, amit az 1800-as évek végén először a gróf Zichy-Majláth család fedezett fel. Ezt az örökséget élesztették újra a kastélyban és a hozzá kapcsolódó Kulcsár-Házban. A tradíció és a modern világ harmonikus összhangja vár itt Önre, családias vendéglátással.

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony képei

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony vélemények

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 31.
Gyönyörű környezet, hihetetlenül kedves, segítőkész személyzet. Sok térítésmentes szolgáltatás. Nagyon jó konyha. Tiszta, kényelmes szobák. Egyetlen negatívum a megközelítés (rossz utak).

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 13.
a szoba, amit kértem kicsi, de aranyos volt, csak hogy nem volt rendes zuhanyfülke, az zavart, kádba kellett bemászni a zuhanyzáshoz. a kiszolgálás rendben volt, odafigyeltek a különleges kívánságokra is. a wellness rész is jó volt, a masszázst is kipróbáltam, jó volt az is.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17.
A kastélyszálló a parkkal nagyon szép és rendezett. Jó a szobák kialakítása, bár egy kis hűtő jó szolgálatot tenne. A szolgáltatások szintje lehetővé teszi, hogy akár egy hetet is eltölthet itt az ember, anélkül, hogy ki sem mozdul a szálláshelyről. Az ételek változatosak, ízletesek, egyszerűen kitűnő a konyhájuk! Köszönhető ez a nagyszerű séfnek!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Az internetes szállásfoglalás alapján a recepció gördülékenyen, rugalmasan és gyorsan intézte a bejelentkezést. Ugyan ez vonatkozik a teljes szállodai ottléttel kapcsolatos ügyintézésre, valamint a kijelentkezéssel kapcsolatos fizetés vonatkozásában is. A szálloda légköre, hangulata a nyugalom és a csend méltó volt a megújult hajdani főúri kastély minden igényt kielégítő, korszerű szállodai hasznosítási szolgáltatás.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Nagyon szép, nyugodt környezetben lévő igazi "mesekastély". A nagy parkban a hatalmas és ritkaságnak számító fák árnyékában jólesik egy kis séta, amire szükség is van a nagyon jóízű, bőséges és változatos vacsora után. A wellness nagyon jó, ügyes megoldás a nyitható oldalfal, így nagy melegben sincs üvegház érzés.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Péntek délután érkeztünk a szállodában , kellemes kikapcsolódást vártunk ettől a három naptól. Az ellátással megvoltunk elégedve az ételek finomak voltak a pincérek szolgálat készek voltak ,a velnesz nagyon jó volt,tiszta víz volt kellemes napokat töltöttünk el,a szobák tiszták voltak tágasak,talán egy is hütőszekrény ha lett volna akkor jobb lett volna,de így is szép emlêkekkel jöttünk haza

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 8.
A készséges, kedves dolgozóknak köszönhettünk két-két vizitorna és aquarider edzést, gyönyörű túraútvonalat a fantasztikus Tábi tóhoz, ismertetőt a kastélyról, gasztronómiai élményeket, masszázsokat - mindezt a senior csomaggal fedezve. A táj, a park, a madárdalok is ideálissá tették a helyet a kikapcsolódáshoz. Érezzük, hogy tényleg sokat tettünk egészségünk érdekében.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Azért választottam a szállodát egy négynapos kikapcsolódáshoz, mert aránylag közel van (Budapesttől alig több, mint 100 km), és mégis elrejtve a Cserhát szelíd dombjai között, csöndes, nyugodt helyen, teljes komforttal. A régi kastélyt hozzáértéssel felújították, úgy, hogy az értékeiből nem veszített.

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
A kastély és környéke rendkívül csendes, pihenésre mindenféleképpen alkalmas helyszín. A személyzet kedves, talán csak a pincér volt túlságosan közvetlen, némelyik kicsit sok volt néha. Az ételek nagyon ízletesek és gusztusosak voltak. A szoba tágas és kényelmes volt. A Wellness részlegben a medence vize hideg volt, így én a fürdést ki is hagytam, még a jakuzzi vize sem volt elég meleg.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 17.
A kiszolgálással,és az étkezéssel tökéletesen meg voltunk elégedve. De volt pár érdekes dolog ami megzavarta a pihenésünket. Vasárnaptól fel újítást terveztek,ennek ellenére pénteken szaunázás közben leengedték a merülő medencét,igaz ezt lehet víz minőségi problémákkal magyarázni,de azt nem,hogy mikor vendégek vannak miért kell egy úszó medence falát klór tartalmú szerrel lepermetezni zárt térben,hogy a vendégek rosszul érezzék magukat a medencében.

Nógrádgárdony
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 14.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tea délutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.05-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 21.563,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.978 - 15.953,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Tavas Vendégház
Karancsalja
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Kiss Vendégház
Kemence
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlő csomaggal, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Tó Wellness Hotel
Bánk
2 nap/1 éjszaka 19.373 - 30.398,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázsfotel használattal, tea délutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.31.

Szállodák Nógrádgárdony környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

NógrádgárdonyX