Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
2673 Nógrádgárdony, Kórház u. 1.

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony a térképen

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony értékelése:

1. helyezett az 1 nógrádgárdonyi szállás közül

Akciós csomagok

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony bemutatkozása

A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit. Budapesttől alig egy órányira, egy festői, nógrádgárdonyi falucskában található a kastély, amit az 1800-as évek végén először a gróf Zichy-Majláth család fedezett fel. Ezt az örökséget élesztették újra a kastélyban és a hozzá kapcsolódó Kulcsár-Házban. A tradíció és a modern világ harmonikus összhangja vár itt Önre, családias vendéglátással.

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony képei

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony vélemények

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
A kastély és környéke rendkívül csendes, pihenésre mindenféleképpen alkalmas helyszín. A személyzet kedves, talán csak a pincér volt túlságosan közvetlen, némelyik kicsit sok volt néha. Az ételek nagyon ízletesek és gusztusosak voltak. A szoba tágas és kényelmes volt. A Wellness részlegben a medence vize hideg volt, így én a fürdést ki is hagytam, még a jakuzzi vize sem volt elég meleg.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 17.
A kiszolgálással,és az étkezéssel tökéletesen meg voltunk elégedve. De volt pár érdekes dolog ami megzavarta a pihenésünket. Vasárnaptól fel újítást terveztek,ennek ellenére pénteken szaunázás közben leengedték a merülő medencét,igaz ezt lehet víz minőségi problémákkal magyarázni,de azt nem,hogy mikor vendégek vannak miért kell egy úszó medence falát klór tartalmú szerrel lepermetezni zárt térben,hogy a vendégek rosszul érezzék magukat a medencében.

Juca TOP szállásértékelő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Egy eldugott apró település szélén, a világ zajától távol található a szálloda, ami az elmondások alapján ebben az évben kezdte meg az elsősorban egészségi szolgáltatásokon kívüli szállás nyújtást. A kastély gyönyörű, és igen praktikusan átépített. A hozzáépült télikert, és étterembővítés hangulatos, a wellness- részleg kényelmes, mindennek helye van.

csunitibi TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 24.
A 25 éves házassági évfordulónk kapcsán tértünk vissza ide. Amit már eddig is tudtunk, tapasztaltunk továbbra is minőségi módon áll rendelkezésre. A személyzet figyelmes, segítőkész. Ételek igazán ízletesek. Egyedül az uszoda rész szellőztetője, ami eléggé zajos és lehet zavaró. A szomszéd ha zajosabb, azért hallatszik. Egyébként minden rendben.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 26.
A szálloda szép és tiszta. A szoba kicsi, csak alvásra használható. Lehetne benne nagyobb polcos szekrény a ruháknak. Az étterem jó, a szálloda méretéhez képest megfelelő választékkal. A személyzet udvarias és segítőkész. Nem a szálloda hibája, de az odavezető út
minősége katasztrófális.
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Kitűnő hosszú hétvégét töltöttünk a Főnixben. A személyzet kedves és segítőkész, a wellness részleget nagyon élveztük, az aquatorna és aquariding szuper volt. A tornaterem felszereltsége is jó, fittbal, ping-pong stb. A közösségi játékokat is kipróbáltuk. Mindemellett számtalan kis nyugodt zúg a kastélyban és a gyönyörű kastélykertben, ahol olvasgatni, beszélgetni lehet.

Györgyike TOP szállásértékelő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 10.
A megközelitése kritikán aluli, aki este utazna ide, inkább várjon reggelig! Az út minőségére nincs szó! De erről nyilván nem a szálloda tehet! Gyönyörü ősparkban csodálatosan felújitott kastély! A recepciós hölgy aki fogadott nagyon kedves barátságos és segitőkész volt, mindent megmutatott és elmondott. A szoba és a fürdőszoba tisztasága kifogástalan.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
Csodálatos környezet, millió gyöngyvirág, kellemes tavasz eleji idő. A welness részleg tiszta, igényes, az ételek bőségesek, ízletesek. A szoba nem túl nagy, de kényelmes. Az ágy hatalmas. A személyzet figyelmes. A "játékbarlag"-ban jól lehet szórakozni, pihenni. Szülinapot ünnepeltünk, nagyon szép hét volt. A környezet is gyönyörű, csak a megközelíthetősége nem az igazi.
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 28.
Szép környezetben, szép szállodában töltöttunk el pár napot. Finom volt a vacsora, kedves, segítőkész a személyzet. A wellness is szép és és jók a kezelések, pl. Vizitorna,masszázs. Jót pinpongoztunk. A délutáni tea és sütemény kedves gesztus és a hűvös időben jó ötlet.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 26.
Gyönyörű környezet, tökéletes kikapcsolódás egész évben. A hétvégén voltunk (március 23-25) a park tele hóvirággal, tisztaság, rendezettség mindenhol. A recepción udvarias és barátságos a kiszolgálás. A hölgyek nagyon udvariasak és készségesek. A wellness részleg tiszta az ott dolgozók is udvariasak, segítőkészek. Az étterem is kifogástalan az ételek finomak.

Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kerékpár használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 13.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcsturmix-szal vagy gyümölcssalátával, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Hotel Anna
Mátrafüred
3-6 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
The Aquincum Hotel Budapest
2019.06.13. - 2019.06.15.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 8.792 - 12.820,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.528 - 12.353,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 7.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.10-ig
Nógrádgárdony
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázságy használattal, BEMER kezeléssel, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig

Szállodák Nógrádgárdony környékén
Libra Hotel Veresegyház
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Húsvéti lazítás (min. 2 éj)
Tavaszi felfrissülés (min. 2 éj)

NógrádgárdonyX