Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
2673 Nógrádgárdony, Kórház u. 1.

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony a térképen

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony értékelése:

1. helyezett az 1 nógrádgárdonyi szállás közül

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony bemutatkozása

A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit. Budapesttől alig egy órányira, egy festői, nógrádgárdonyi falucskában található a kastély, amit az 1800-as évek végén először a gróf Zichy-Majláth család fedezett fel. Ezt az örökséget élesztették újra a kastélyban és a hozzá kapcsolódó Kulcsár-Házban. A tradíció és a modern világ harmonikus összhangja vár itt Önre, családias vendéglátással.

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony képei

Szállások Nógrádgárdony városában
Wellness csomagok Nógrádgárdony városában

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Kitűnő hosszú hétvégét töltöttünk a Főnixben. A személyzet kedves és segítőkész, a wellness részleget nagyon élveztük, az aquatorna és aquariding szuper volt. A tornaterem felszereltsége is jó, fittbal, ping-pong stb. A közösségi játékokat is kipróbáltuk. Mindemellett számtalan kis nyugodt zúg a kastélyban és a gyönyörű kastélykertben, ahol olvasgatni, beszélgetni lehet.

Györgyike TOP szállásértékelő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 10.
A megközelitése kritikán aluli, aki este utazna ide, inkább várjon reggelig! Az út minőségére nincs szó! De erről nyilván nem a szálloda tehet! Gyönyörü ősparkban csodálatosan felújitott kastély! A recepciós hölgy aki fogadott nagyon kedves barátságos és segitőkész volt, mindent megmutatott és elmondott. A szoba és a fürdőszoba tisztasága kifogástalan.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
Csodálatos környezet, millió gyöngyvirág, kellemes tavasz eleji idő. A welness részleg tiszta, igényes, az ételek bőségesek, ízletesek. A szoba nem túl nagy, de kényelmes. Az ágy hatalmas. A személyzet figyelmes. A "játékbarlag"-ban jól lehet szórakozni, pihenni. Szülinapot ünnepeltünk, nagyon szép hét volt. A környezet is gyönyörű, csak a megközelíthetősége nem az igazi.
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 28.
Szép környezetben, szép szállodában töltöttunk el pár napot. Finom volt a vacsora, kedves, segítőkész a személyzet. A wellness is szép és és jók a kezelések, pl. Vizitorna,masszázs. Jót pinpongoztunk. A délutáni tea és sütemény kedves gesztus és a hűvös időben jó ötlet.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 26.
Gyönyörű környezet, tökéletes kikapcsolódás egész évben. A hétvégén voltunk (március 23-25) a park tele hóvirággal, tisztaság, rendezettség mindenhol. A recepción udvarias és barátságos a kiszolgálás. A hölgyek nagyon udvariasak és készségesek. A wellness részleg tiszta az ott dolgozók is udvariasak, segítőkészek. Az étterem is kifogástalan az ételek finomak.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 25.
A nógrádgárdonyi Kastélyszállót tudatosan választottam, hiszen már jártunk ott. Tökéletes hely a kikapcsolódásra, feltöltődésre. A személyzet rendkívül kedves,
az ellátás kiváló, az ételek nagyon finomak. Tökéletes egy házaspárnak kettesben, egy családnak, de szerintem egyedül is jól érzi magát itt az ember, ha egy kis magányra vágyik.
2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
A személyzet nagyon kedvesen, előzékenyen fogadott minket, valamennyien azt lesték, mivel kedveskedhetnének. Maga a kastély berendezése tetszetős volt, a közösségi terekben modern alkotásokat ugyanúgy lehetett találni, mint korabeli relikviákat a kastély kezdeti időszakából.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Március 15-i hosszú hétvégét töltöttünk el ezen a nagyszerű helyen. Pihenés, csend, lazítás a wellness részlegen. Remek programok, segítőkész alkalmazottak, virág mindenhol, kiváló ételek.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 28.
Nagyszerű kikapcsolódás volt számunkra a Főnix-ben eltöltött hétvége. A gyönyörű környéken és környezetben a borús idő ellenére nagyon jókat lehetett sétálni, kirándulni. A szálloda legnagyobb erőssége a welness részleg. Tényleg minden igényt kielégítő az uszodája, a jakuzzi és a szauna is. A szoba kényelmes, és külön tetszett, hogy sok rakodóhellyel van ellátva.
Válasz az értékelésre - 2018. január 1.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük véleményét! Elnézésüket kérjük, ha az étel színvonalával nem voltak elégedettek. Azon dolgozunk, hogy minél jobb minőségű szolgáltatásokkal tudjuk vendégeinket ellátni, ennek az emberi része mindig a nehezebb.
Üdvözlettel:
Kaszás Ildikó
Értékesítés és marketing
Kaszás Ildikó (Főnix Medical Wellness Resort)

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 28.
Szépen, igényesen felújított kastély, kényelmes tiszta szobákkal, figyelmes személyzettel és finom ételekkel, mely családi pihenésre is tökéletes ! Magyarország egyik rejtett gyöngyszeme a majlátgárdonyi székhelyi gróf Majláth István országbíró és zicsi és vázsonykői Zichy Mária grófnő által 1894-ben építtetett eklektikus stílusú emeletes kastély és parkja, mely a II.

Nógrádgárdony
4 nap/3 éjszaka 18.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, karácsonyi vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.22. - 2018.12.26.
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, internet elérhetőséggel
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness és sport programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, késői szoba elhagyással, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Aquaworld Resort
Érvényes: 2019.02.15-ig
Nógrádgárdony
4 nap/3 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, fitvibe és mágneses matrac használattal, könyvtár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Lugas Vendégház
Felsőtold
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 18.500,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.01.02-ig
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 22.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pálinkatúrával, masszázzsal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.01.

Szállodák Nógrádgárdony környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Legjobb ár (min. 2 éj)
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Itt van az ősz, itt van újra (min. 3 éj)

NógrádgárdonyX