Egy igazi UNICUM

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Az internetes szállásfoglalás alapján a recepció gördülékenyen, rugalmasan és gyorsan intézte a bejelentkezést. Ugyan ez vonatkozik a teljes szállodai ottléttel kapcsolatos ügyintézésre, valamint a kijelentkezéssel kapcsolatos fizetés vonatkozásában is. A szálloda légköre, hangulata a nyugalom és a csend méltó volt a megújult hajdani főúri kastély minden igényt kielégítő, korszerű szállodai hasznosítási szolgáltatás. Észrevétel: a szállodai szobában hiányoltuk az italhűtőt. Javasoljuk továbbá hogy a kastély olyan részeiben is lehessen kávét esetleg süteményt fogyasztani, mint pl. a hall, hiszen ezt az épület eredeti funkciója és szép kialakítása is indokolja és a vendégeket plusz élményekhez juttathatja. A szálloda szép kialakítása, megjelenése és a recepció kedves és udvarias fogadása tovább emelhető lenne egy egyenruhás férfi csomaghordó alkalmazásával, ami szerintem tovább erősítené az érkező vendégekben az első pozitiv benyomást, hiszen a figyelmesség és odafigyelés mindenkinek jól esik. Lehetővé tenném a vendégek számára, hogy akár magán kiadásban megjelenő a kastély történetében előforduló jeles személyekre is kitérő kétnyelvű (angol-magyar) könyvecskét vagy ismertető füzetet vásárolhassanak, hiszen olyan jeles személyiségek fordultak meg e falak között, akik a magyar legújabb kori történelemben olyan jelentős szerepet vittek mint Széchenyi, Deák, Andrássy Gy. vagy Horthy M.
Javaslat: az esti órákban a wellness vendégek külön rendelésre pezsgőt rendelhessenek a fürdő mellé. Kis büfé szolgáltatás, akár késő esti beszélgetésekhez is. A wellness részben a kiszolgáló személyzet jelenléte folyamatos legyen. Ne kelljen keresgélni őket.
Az emeleti konferencia teremben filmvetítésre tennénk javaslatot, kifejezetten klasszikus művészfilmekből válogatva egy délután illetve egy esti előadás felnőttek részére. A kiskorú vendég gyermekeknek matinét csinálni.
A folyosók falaira több a kastély eredeti berendezéseit is ábrázoló nagyobb méretű fotókat helyeznék el.

Szeretnéd követni Iringo felhasználót?    Igen

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
2673 Nógrádgárdony
Kórház u. 1.

2019. október 31.
Gyönyörű környezet, hihetetlenül kedves, segítőkész személyzet. Sok térítésmentes szolgáltatás. Nagyon jó konyha. Tiszta, kényelmes szobák. Egyetlen negatívum a megközelítés (rossz utak).

2019. október 13.
a szoba, amit kértem kicsi, de aranyos volt, csak hogy nem volt rendes zuhanyfülke, az zavart, kádba kellett bemászni a zuhanyzáshoz. a kiszolgálás rendben volt, odafigyeltek a különleges kívánságokra is. a wellness rész is jó volt, a masszázst is kipróbáltam, jó volt az is.

2019. szeptember 17.
A kastélyszálló a parkkal nagyon szép és rendezett. Jó a szobák kialakítása, bár egy kis hűtő jó szolgálatot tenne. A szolgáltatások szintje lehetővé teszi, hogy akár egy hetet is eltölthet itt az ember, anélkül, hogy ki sem mozdul a szálláshelyről. Az ételek változatosak, ízletesek,...

Főnix Medical Wellness Resort, Nógrádgárdony kiemelt csomagajánlatai
 - Ősz a Kastélyban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-30
 - Téli nyugalom a Kastélyban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tea délutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-01 - 2020-02-28
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-15 - 2020-12-31