Mona77: nyugodt hétköznapok kényelemben - Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony

nyugodt hétköznapok kényelemben

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 13.
a szoba, amit kértem kicsi, de aranyos volt, csak hogy nem volt rendes zuhanyfülke, az zavart, kádba kellett bemászni a zuhanyzáshoz. a kiszolgálás rendben volt, odafigyeltek a különleges kívánságokra is. a wellness rész is jó volt, a masszázst is kipróbáltam, jó volt az is.

Szeretnéd követni Mona77 felhasználót?    Igen

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
2673 Nógrádgárdony
Kórház u. 1.

2019. október 31.
Gyönyörű környezet, hihetetlenül kedves, segítőkész személyzet. Sok térítésmentes szolgáltatás. Nagyon jó konyha. Tiszta, kényelmes szobák. Egyetlen negatívum a megközelítés (rossz utak).

2019. szeptember 17.
A kastélyszálló a parkkal nagyon szép és rendezett. Jó a szobák kialakítása, bár egy kis hűtő jó szolgálatot tenne. A szolgáltatások szintje lehetővé teszi, hogy akár egy hetet is eltölthet itt az ember, anélkül, hogy ki sem mozdul a szálláshelyről. Az ételek változatosak, ízletesek,...

2019. augusztus 26.
Az internetes szállásfoglalás alapján a recepció gördülékenyen, rugalmasan és gyorsan intézte a bejelentkezést. Ugyan ez vonatkozik a teljes szállodai ottléttel kapcsolatos ügyintézésre, valamint a kijelentkezéssel kapcsolatos fizetés vonatkozásában is. A szálloda légköre, hangulata a nyugalom és...

Főnix Medical Wellness Resort, Nógrádgárdony kiemelt csomagajánlatai
 - Ősz a Kastélyban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-30
 - Téli nyugalom a Kastélyban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tea délutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-01 - 2020-02-28
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-15 - 2020-12-31