kissera: Tökéletes környezet és nyugalom - Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony

Tökéletes környezet és nyugalom

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 28.
Félpanziós ellátásnál a vacsorák elég átlagosak a hely színvonalához. Lehet nem általános, csak mi fogtuk így ki (pl.sült csirkecomb, rántott karfiol).
Reggelinél a pékáruk esetében hiányoltam, teljes-kiőrlésű, rozsos/magvas termékeket, zömében csak fehér kenyér volt elérhető. Ezt leszámítva pazar volt a választék, főleg a padlizsánkrém! A felszolgálók, kiszolgáló személyzet 10pontot érdemelnek, maximálisan a vendégért vannak. Köszönjük!

Étkezés:

Szeretnéd követni kissera felhasználót?    Igen

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
2673 Nógrádgárdony
Kórház u. 1.

2020. augusztus 22.
A szállás rendben volt, egy mini hűtő még elfért volna a szobában. Nincs légkondicionáló a szobákban, a közös helységekben. Az ingyenes játékokat ( biliárd, csocsó, darts) kihasználtuk, a pincében hűvös volt :)

2020. július 17.
Júliusban töltöttünk itt öt kellemes napot. A szoba meglehetősen kicsi és kissé sötét, a hirdetett csomagban levő szobák 15 négyzetméteres petit szobák, de a standard szoba is csak 17 nm. Egy hűtőszekrény jól jött volna, de be se nagyon férne. A tévében sok német adó, magyar adók közül még a Duna...

2020. június 30.
Nagyszerű napokat töltöttünk ebben a mesebeli kastélyszállóban! Mind a szobánk, mind az ételek fantasztikusak voltak, a személyzet minden tagja pedig elvarázsolt minket kedvességével, vidámságával és figyelmességével! A süteményes teadélután nagyszerű ötlet! A kastély körüli park (hajdani...

Főnix Medical Wellness Resort, Nógrádgárdony kiemelt csomagajánlatai
 - Ősz a Kastélyban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, szalonjátékok használatával, Nordic Walkinggal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-09-07 - 2020-11-30
 - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 17.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, szalonjátékokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-21 - 2020-12-20