Zsu...: Kellemes pihenés Noszvajon a Panoráma Hotelben - Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj értékelése
1. helyezett a 22 noszvaji szállás közül

Kellemes pihenés Noszvajon a Panoráma Hotelben

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat!
A wellness részlegen egyes vendégek a jakuzzi használatát teljes mértékben maguknak érezték, tekintet nélkül másokra, azonban ez nem a hotel hibája. Néha viszont teljesen szabad volt, tehát ez valószínű, hogy adott időszak és a vendégek függvénye.
Az étkezésnél hasonló a helyzet. A reggeli teljesen megfelelő és elegendő, a vacsoránál viszont célszerű időben megjelenni. DE a két estéből ez is csak részben valós, a 2. este bőségesen elég volt a kínálat.
A személyzet segítőkész és kedves volt, köszönjük munkájukat!

Étkezés:

Szeretnéd követni Zsu... felhasználót?    Igen

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
3325 Noszvaj
Dobó István utca 10/A.

2020. március 2.
A szállodával konkrétan nem volt gond, szép környezet, bár panoráma :) nincs, a személyzet kedves volt, pincérek figyelmesek voltak. A szoba kényelmes, nagy ággyal, a tv-ben sok mese csatorna, ami a gyerek miatt jó pont volt. A tisztaságra a szobákban lehetne egy picivel jobban oda figyelni, a 4...

2020. február 25.
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet rendkívül figyelmes és kedves volt, és az ellátás is kifogástalan. Egyetlen negatívum nekünk korán kelőknek, hogy a wellness részleg csak reggel 8 órakor nyit, és reggelizni is csak 8 órától lehet.

2020. február 4.
A színvonalat illetően visszafogott volt a várakozásunk, de minden nagyon rendben volt. Ez egy viszonylag kicsi, nem puccos, de kifejezetten jó színvonalú szálláshely. A fekvése szép. A szobák tiszták, jó a hangszigetelésük, a felszerelés nem avult. Az ételek minősége kiváló. Nagyon kellemes...

Panoráma Hotel Noszvaj, Noszvaj kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-04-01 - 2020-06-14
 - Napi ár 2 vagy több főre
2 nap/1 éjszaka 15.560 - 21.660,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-04-09 - 2020-12-23
 - Két ünnep között (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-26 - 2020-12-30