Hopili: Remek napok a Panoráma szállodában - Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj értékelése
1. helyezett a 22 noszvaji szállás közül

Remek napok a Panoráma szállodában

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
A szálloda személyzete nagyon udvarias, barátságos volt. A kiszolgálás minden területen kiváló. A szállodában lévő szabadidős tevékenységekhez szükséges berendezések, eszközök állapota megfelelő volt. Elégedettek vagyunk a szálloda szolgáltatásaival.Szeretnénk vissza térni.

Szeretnéd követni Hopili felhasználót?    Igen

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
3325 Noszvaj
Dobó István utca 10/A.

2020. március 2.
A szállodával konkrétan nem volt gond, szép környezet, bár panoráma :) nincs, a személyzet kedves volt, pincérek figyelmesek voltak. A szoba kényelmes, nagy ággyal, a tv-ben sok mese csatorna, ami a gyerek miatt jó pont volt. A tisztaságra a szobákban lehetne egy picivel jobban oda figyelni, a 4...

2020. február 25.
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet rendkívül figyelmes és kedves volt, és az ellátás is kifogástalan. Egyetlen negatívum nekünk korán kelőknek, hogy a wellness részleg csak reggel 8 órakor nyit, és reggelizni is csak 8 órától lehet.

2020. február 4.
A színvonalat illetően visszafogott volt a várakozásunk, de minden nagyon rendben volt. Ez egy viszonylag kicsi, nem puccos, de kifejezetten jó színvonalú szálláshely. A fekvése szép. A szobák tiszták, jó a hangszigetelésük, a felszerelés nem avult. Az ételek minősége kiváló. Nagyon kellemes...

Panoráma Hotel Noszvaj, Noszvaj kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-04-01 - 2020-06-14
 - Napi ár 2 vagy több főre
2 nap/1 éjszaka 15.560 - 21.660,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-04-09 - 2020-12-23
 - Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-15 - 2020-08-30