Mónika83: Kirándulós napok - Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj értékelése
1. helyezett a 22 noszvaji szállás közül

Kirándulós napok

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
A szállodával konkrétan nem volt gond, szép környezet, bár panoráma :) nincs, a személyzet kedves volt, pincérek figyelmesek voltak. A szoba kényelmes, nagy ággyal, a tv-ben sok mese csatorna, ami a gyerek miatt jó pont volt. A tisztaságra a szobákban lehetne egy picivel jobban oda figyelni, a 4 napból egyszer sem takarítottak, saras időben ez eléggé kellemetlen. A wellness rész már kicsivel problémásabb volt. A medence folyamatosan hideg volt, a pici jakuzzi vize sem volt túl meleg. Első két nap az egész wellness kimondottan hideg volt, így a gyerkőccel nem is tudtuk használni, valamint összesen 1 darab szauna működött. Szombatra már melegebb lett, de a medence így is használhatatlan volt.

Személyzet:

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
3325 Noszvaj
Dobó István utca 10/A.

2020. február 25.
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet rendkívül figyelmes és kedves volt, és az ellátás is kifogástalan. Egyetlen negatívum nekünk korán kelőknek, hogy a wellness részleg csak reggel 8 órakor nyit, és reggelizni is csak 8 órától lehet.

2020. február 4.
A színvonalat illetően visszafogott volt a várakozásunk, de minden nagyon rendben volt. Ez egy viszonylag kicsi, nem puccos, de kifejezetten jó színvonalú szálláshely. A fekvése szép. A szobák tiszták, jó a hangszigetelésük, a felszerelés nem avult. Az ételek minősége kiváló. Nagyon kellemes...

2019. december 30.
Csupán egyszer mertem belemerészkedni a hidegvizű medencébe. Legalább 4-5 fokkal lehetne emelni a hőmérsékletét. Az étkezés viszont kifogástalan,a személyzet pedig nagyon készséges és udvarias.

Panoráma Hotel Noszvaj, Noszvaj kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-04-01 - 2020-06-14
 - Napi ár 2 vagy több főre
2 nap/1 éjszaka 15.560 - 21.660,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-04-09 - 2020-12-23
 - Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-15 - 2020-08-30