Nyúlanyó: Panoráma Hotel Noszvaj: kellemes időtöltés - Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj értékelése
1. helyezett a 22 noszvaji szállás közül

Panoráma Hotel Noszvaj: kellemes időtöltés

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 13.
Csodálatos fekvésű szálloda, a közelben sok a látnivaló. Viszont hiányoznak az apró figyelmességek: elegendő napozóágy a napozóteraszokon, legalábbis ballonos vízautomata a wellnessben (a szaunahasználók miatt), eső után az étkező teraszokon a vizes asztallapok és székek gyors letörlése, stb. Az ágy és párna meglehetősen kényelmetlen volt. Viszont jó ötlet a sok megvehető kép-, és szobordekoráció, és hogy takarítást csak kérésre végeznek! :-) A svédasztalos ellátás átlagos mind ízében, mind választékában.

Kényelem (szoba): Átlagos
Étkezés: Átlagos

Szeretnéd követni Nyúlanyó felhasználót?    Igen

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
3325 Noszvaj
Dobó István utca 10/A.

2020. október 26.
A vírushelyzet miatt többször elhalasztottuk a noszvaji kirándulásunkat, de végül sikerült eljutnunk ebbe a festői kis faluba. A szálloda remek helyen van, könnyű odatalálni. Azon talán el lehetne gondolkodni, hogy miért csak délután három óra után lehet elfoglalni a szobát. Sajnos az időjárás...

2020. október 20.
A szoba tiszta, az ágy nagyon kényelmes. Az étkezés nagyon jó volt, az ételek változatosak és finomak voltak. A wellnes részlegben kicsit hűvös volt ücsörögni, bár van egy pihenőszoba ami meleg volt, de a szolgáltatások, szauna, úszómedence megfelelőek voltak.

2020. október 16.
Mindennel meg voltunk elégedve, a személyzet udvarias volt és segítőkész. Csak ajánlani tudom. Bababarát szállás, amire szükségünk volt biztosították. A wellness részen minden megtalálható, ami a pihenéshez szükséges.

Panoráma Hotel Noszvaj, Noszvaj kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 18.783,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna-részleg és medence használattal, szoba bekészítéssel, fürdőköntös és játszószoba használattal, sportszer használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-24 - 2020-12-27
 - Utószezoni pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunarészleg és medencék használatával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-31 - 2020-12-23
 - Két ünnep között (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunavilág és wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, grillházzal, bográcsozóval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-27 - 2020-12-29