István2013: Kellemes szállás Noszvajon - Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj

1. helyezett a 22 noszvaji szállás közül

Kellemes szállás Noszvajon

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A szálloda személyzete kedves és segítőkész, a szoba tiszta, és az ételek a mi ízlésünknek kifejezetten finomak voltak.
Az egyik ha ne ma legfontosabb a tisztaság, ami teljesen rendben van, tiszta szobával vártak, és kérésre takarítanak. A szállást ajánlani tudom.
A szoba egy franciaágyas hálószoba és nappali részből állt, ahol kihúzható kétszemélyes kanapé volt. A franciaágy kényelmes, viszont a kanapén én nem tudtam volna kényelmesen aludni, a gyerekek viszont élvezték, hogy náluk van a tv.
A szobában WIFI, kábel tv és klíma (parapetes FC) van, valamint széf és egy kis hűtő is, ami jól jött a nagy melegben az üdítők hűtéséhez.
A fürdő is tiszta, a zuhanykabin viszont elég szűk.
Elhelyezkedése csendes helyen van pihenésre optimális, van a hátsó park részben jól felszerelt sütés-főzés, grill lehetőség, kint is van WC. Mi nem használtuk, sokat kirándultunk és strandoltunk a környéken így nem volt rá idő, plusz a vacsora is részünkről minden igényt kielégített.
Kiemelném a lekvárokat, ami olyan finom volt, hogy minden reggelinél muszáj volt ennünk azt is.
Reggelinél almalé narancslé, tea, kávé tej, kakaópor mindig volt, a vacsoránál az ital plusz fogyasztás. A szálláshoz érdemes a reggeli vacsora lehetőséget kihasználni.
Este a gyerekeket is van lehetőség lekötni, egy kis játszóház, billiárd, darts, csocsó, az előtérben tv, kártya társasjátékok, és egy kis non stop bár is van.
A wellness részleg egy medencéből aminek van sekély kicsiknek is használható része, pezsgőfürdő, szauna, masszázs lehetőség.
Sajnos csak egy pezsgőfürdő van amire be kell jelentkezni, ezt lehetne bővíteni. A medence elhúzható burkolattal rendelkezik a vize kellemes hűs, de egy sima medence, nem túl design-os, de a célnak épp megfelel.
A wellness rész a fákra néz, így kellemes környezetben található. Aki nagyon komoly wellnessezést tervez és főleg ezért megy nyaralni annak lehet ez nem lenne elég, de sokkal jobb szolgáltatások árban is jelentősen magasabbak.
Összességében családdal kikapcsolódáshoz kellemes hely.

Szeretnéd követni István2013 felhasználót?    Igen

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
3325 Noszvaj
Dobó István utca 10/A.

2020. október 26.
A vírushelyzet miatt többször elhalasztottuk a noszvaji kirándulásunkat, de végül sikerült eljutnunk ebbe a festői kis faluba. A szálloda remek helyen van, könnyű odatalálni. Azon talán el lehetne gondolkodni, hogy miért csak délután három óra után lehet elfoglalni a szobát. Sajnos az időjárás...

2020. október 20.
A szoba tiszta, az ágy nagyon kényelmes. Az étkezés nagyon jó volt, az ételek változatosak és finomak voltak. A wellnes részlegben kicsit hűvös volt ücsörögni, bár van egy pihenőszoba ami meleg volt, de a szolgáltatások, szauna, úszómedence megfelelőek voltak.

2020. október 16.
Mindennel meg voltunk elégedve, a személyzet udvarias volt és segítőkész. Csak ajánlani tudom. Bababarát szállás, amire szükségünk volt biztosították. A wellness részen minden megtalálható, ami a pihenéshez szükséges.

Panoráma Hotel Noszvaj, Noszvaj kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 18.783,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna-részleg és medence használattal, szoba bekészítéssel, fürdőköntös és játszószoba használattal, sportszer használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-24 - 2020-12-27
 - Utószezoni pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunarészleg és medencék használatával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-31 - 2020-12-23
 - Két ünnep között (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunavilág és wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, grillházzal, bográcsozóval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-27 - 2020-12-29