városi Szobor közül
Szobor
Tinódi Lantos Sebestyén szobra Nyírbátor

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Tinódi Lantos Sebestyén szobra Nyírbátor vélemények

2055
Érdekes 2022. augusztus 4.egyedül járt itt
Több helyen is olvastam erről a szoborról, hogy a nyírbátori református templom és a harangláb előtt áll a domboldalon. . . szóval, nem áll, hanem ül. Kicsit olyan maias pózban, de a mának készült. A száját - engedtessék meg nekem - idétlenül nagyra tátotta az alkotó Kiss István, elvesz a szobor komolyságából.
Tinódi Lantos Sebestyén szobra Nyírbátor - EgyébTinódi Lantos Sebestyén szobra Nyírbátor - Egyéb