Közelmúlt

Nyírbátori református templom NyírbátorNyírbátori református templom Nyírbátor a térképen

Érdekes 2022. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. július 21.
Most itt belegondolok ebbe, amikor a nyírbátori református templomban voltam esett az eső! Eső! Másfél hete... Micsoda szó, fogalom... és milyen régen volt már benne részem! De akkor tényleg esett és annyira, hogy nejem ki sem akart szállni a kocsiból, én meg egy életem, egy halálom, vígan áztattam magam. Ez a hatalmas templom, mellette a haranglábbal az un. Várostörténeti sétány egyik kiindulópontja, a másik vége ennek az útnak meg a nagy katolikus templom. Ez a templomóriás a Bátori kastélyhoz kötődik, ami nem is olyan messze áll tőle. Szerencsémre éppen nyitva állt, egy hölgy vezetett, magyarázott egy csoportnak, én meg fél füllel becsatlakoztam, de inkább élveztem a kötetlenséget, a szabadon mászkálást és gyönyörködést. Nagyon szívesen ajánlom másoknak is!
Nyírbátori református templom Nyírbátor - EgyébNyírbátori református templom Nyírbátor - EgyébNyírbátori református templom Nyírbátor - EgyébNyírbátori református templom Nyírbátor - EgyébNyírbátori református templom Nyírbátor - Külső képNyírbátori református templom Nyírbátor - EgyébNyírbátori református templom Nyírbátor - BelsőNyírbátori református templom Nyírbátor - EgyébNyírbátori református templom Nyírbátor - EgyébNyírbátori református templom Nyírbátor - BelsőNyírbátori református templom Nyírbátor - BelsőNyírbátori református templom Nyírbátor - BelsőNyírbátori református templom Nyírbátor - Külső képNyírbátori református templom Nyírbátor - Külső kép
Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.