A legkedvesebb számunkra, ha Nyíregyházán járunk

Tóparti Vendéglő NyíregyházaTóparti Vendéglő Nyíregyháza a térképen

Kiváló 2018. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2018. augusztus 27.
Nyíregyházán jártunk és ha már itt, akkor ez a hely nem maradhat ki. Most sem csalódtunk benne, tökéletes volt mindkét alkalommal, amikor rövid nyaralásunk alatt meglátogattuk.
1x: Bár két esküvő volt a helyszínen aznap este, kedvesen fogadtak és kiszolgáltak minket - a hátsó teraszon, hogy ne legyen fennakadás senki részéről;).
Nyugodt, csendes környezet. Tiszta étterem, a mosdókat is beleértve.
Az étlapról mindenki tudott választani, ízletes, finom ételeket kaptunk és rengeteg figyelmet.
2x: Hétköznap délután, a teraszon foglaltunk helyet, kilátással a tóra. A tisztaság nem változott. Pelenkázó ugyan nincs, de rögtön kerítettek nekünk olyan helyet, ahol ezt is elintézhetjük és senkit sem zavarunk.
Az ételek minősége és az adagok változatlanul képviselik az általunk elvárt színvonalat. A kiszolgálás ismételten nagyon kedves.
Köszönjük szépen!
A tó körüli séta az étkezés végén mindenkinek ajánlott:).
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Tóparti Vendéglő Nyíregyháza - Külső képTóparti Vendéglő Nyíregyháza - EgyébTóparti Vendéglő Nyíregyháza - EgyébTóparti Vendéglő Nyíregyháza - EgyébTóparti Vendéglő Nyíregyháza - Egyéb

Tóparti Vendéglő további értékelései

2019.11.21családjával
Dupla csalódás ért minket ebben a gyönyörű környezeti adottságokkal rendelkező étteremben, pedig nagy lelkesedéssel érkeztünk. Négyünk közül hárman lazacot rendeltünk párolt zöldséggel, a negyedik fő disznóra voksolt. A lazac egyáltalán nem volt finoman elkészítve,a körete pedig embertelen sós...
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - All inclusive
All inclusive