Nyíregyháza

Nyíregyháza
Nyíregyháza - Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Történeti GyűjteményNyíregyháza - Görögkatolikus Egyházművészeti Gyűjtemény
NyíregyházaNyíregyháza

Nyíregyháza bemutatása

Nyíregyháza az Észak-Alföld második legjelentősebb települése. Számos különleges fajt bemutató Állatparkja, a Sóstó Zoo, ahol az állatok többsége szabadon él, európai szinten is elismert. Az Ócenáriumban a látogatók üvegalagúton keresztül csodálhatják meg a hal- illetve cápa fajokat.
Tovább olvasom >>

Nyíregyháza és környéke legfrissebb értékelései

2021.07.19a párjával
Kiváló
Tökéletes, kedves, mosolygós kiszolgálás. Segítőkész eladó. Pazar, különleges, sokszínű kínálat. Van termékük, amit sehol máshol nem kaptam a városban, környéken. Különleges édességeikkel örömet tudtam szerezni gyerekeknek. Szeretem a nem hétköznapi, szokványos dolgokat. Egy hely, ahol...
2021.07.17barátokkal
Séta Nyíregyházán, a forróságban betértünk a kávézóba.. Furcsaságként a z asztalra kiírva, önkiszolgáló- a pultnál kell kérni a különlegességeket..és majd szólnak ha elkészül.. Szerintem ez aakor nem is kávézó, Hanem önszolgáló Ezek igen finomak voltak, amit az ember ki gondol olyan ország...
2021.07.04családjával
Kiváló
Nyíregyháza belvárosában, a Kossuth-tér mellet található ez a csodálatos Luther teaház, melyben fantasztikus shake-et választottunk. Szívből ajánlom mindenkinek, érdemes idelátogatni! Hatalmas választék, kedves és hozzáértő kiszolgálás, különleges ízvilágú teák, teakeverékek, jeges kávék, jeges...

Nyíregyháza és környéke legnépszerűbb csomagjai

Silver Hotel Hajdúszoboszló - Nyári Silver napok
Kamilla Hotel Balmazújváros
67.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Nyíregyháza és környékén

Hotel Pagony**** Wellness & Conference NyíregyházaHotel Pagony**** Wellness & Conference, NyíregyházaCsomagok már 11.808 Ft/fő/éj ártól
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments NagyhutaKőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments, NagyhutaCsomagok már 6.265 Ft/fő/éj ártól
Hunguest Hotel Aqua-Sol HajdúszoboszlóHunguest Hotel Aqua-Sol, HajdúszoboszlóCsomagok már 16.000 Ft/fő/éj ártól
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - SóstóHunguest Hotel Sóstó, Nyíregyháza - SóstóCsomagok már 16.500 Ft/fő/éj ártól