hétvége

Józandűlő Vendégház NyúlJózandűlő Vendégház Nyúl a térképen

Szörnyű 2015. augusztusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. augusztus 18.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Nem volt túl szerencsés a választásunk, mikor a Józandűlőbe foglaltunk szállást a hétvégére. A tulajdonosok nem voltak kedvesek, még köszönni sem tudtak reggel mikor először találkoztunk velük. Sőt távozáskor meggyanúsították barátnőméket,hogy elrakta az egyik asztalról a terítőt és kipakoltatta velük a bőröndöt. A szoba tisztasága minősíthetetlen, a mérete rendkívül picit, ha nagyobb bőröndöt viszek, akkor nem tudom kinyitni. A fürdőszobát pedig egy ócska műanyag harmonikaajtó választotta csak el a szobától, ami sem hangot,sem szagot nem szűrt. A hall és a kert tele volt pakolva gusztustalan giccsekkel, amiken már évek óta áll a por(ki is jött az allergiám). Az ágyon aludni nem tudtam, annyira kényelmetlen volt. Most már bánom,hogy idejöttem. Fizetéskor természetesen számlát nem kaptam. Nem ajánlom másoknak a helyet.
Személyzet:Gyenge
Étkezés:Átlagos
Elhelyezkedés:

Józandűlő Vendégház további értékelései

2019.04.16gyerekekkel
A feltöltött képek több évesek, ezzel számolni kell. A házigazda nem alkalmas vendéglátásra. Penészesedés a fürdőben, fűtés szánalom , konyha mocskos és fűtetlen . Rissz- rossz bútorok, nincs rendben tartva vendéglátásra . Takarítás nagyon ráférne . Klassz hely lehetne, ha lenne gondos gazdája .
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom