Szögi Lajos emlékmű Olaszliszka

A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
1. helyezett

Kihagyható
Időpazarlás
Kihagyhatatlan

1 vélemény
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.12.20-ig
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó
96.600 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Szögi Lajos emlékmű Olaszliszka vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 739 városban járt márFelfedező - 2373 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 45891 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. május 19.egyedül járt itt
Szögi Lajos tanár úr esetét az egész ország ismeri, aki nem, az most érkezett a Mars bolygóról. 2006-ban történt az eset, és ha Olaszliszka környékén járok, mindig meglátogatom az emlékművét, melyet a bűncselekmény helyszínénél építettek. Itt van, most ilyen. Volt már máskor sokkal több szalag, virág rajta.
Itt fényképeztem:
Szögi Lajos emlékmű Olaszliszka - Külső képSzögi Lajos emlékmű Olaszliszka - EgyébSzögi Lajos emlékmű Olaszliszka - Egyéb