Szögi Lajos emlékmű Olaszliszka

Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta - Családi nyaralás a Rönkházban - önellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta
108.000 Ft / 8 fő / 3 éjtől ellátás nélkül

Szögi Lajos emlékmű Olaszliszka vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 753 városban járt márFelfedező - 2412 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 47273 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. május 19.egyedül járt itt
Szögi Lajos tanár úr esetét az egész ország ismeri, aki nem, az most érkezett a Mars bolygóról. 2006-ban történt az eset, és ha Olaszliszka környékén járok, mindig meglátogatom az emlékművét, melyet a bűncselekmény helyszínénél építettek. Itt van, most ilyen. Volt már máskor sokkal több szalag, virág rajta.
Szögi Lajos emlékmű Olaszliszka - Külső képSzögi Lajos emlékmű Olaszliszka - EgyébSzögi Lajos emlékmű Olaszliszka - Egyéb