Kihagyhatatlan 2016. novemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2016. november 9.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Születésnapomat töltöttem idén Ópusztaszeren az emlékparkban. Sohasem jártunk még ezidáig itt, ezt most bepótoltuk. Egy egész napot, vagy legalább hat órát érdemes rászánni a parkra,mert hatalmas. A Feszty-körkép csodálatos, lenyűgöző,monumentális alkotás. Az épület is az,amiben kiállítják. Nagyon érdekes,interaktív kiállításokat láthattunk, a gyerekek is élvezték. A parkban kisautóval mentünk először körbe, utána gyalogosan is megnéztünk mindent.Szívtől tudom mindenkinek ajánlani.Esetleg nagycsaládoknak adhatnának több kedvezményt az árból, mert ha Magyarország történelmével szeretném a gyerekeimet megismertetni,az nem kellene , hogy "tizenvalahányezer" forintba kerüljön :(
Kifejezetten ajánlom gyalogolni szerető, mozogni vágyó embereknek. Nekünk tetszett a rengeteg séta és a nagy terület. Mindenképpen visszatértünk még! Kedvenceink az Árpád és vezérei szoborcsoport, a skanzenben a szélmalom, a vasútállomás, a posta, a szatócsbolt és a csendőrség.