Well Panzió & Étterem Orfű
7677 Orfű, Kossuth Lajos utca 40.

Well Panzió & Étterem Orfű a térképen

Well Panzió & Étterem Orfű értékelése:

3. helyezett a 11 orfűi étterem közül
228. helyezett Dél Dunántúlon - 484 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, német, olasz, mediterrán
hagyományos magyar fogások ...
magyar, német
légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, brunch, csoportokat szívesen fogad, diák kedvezmény ...
Különtermek:
Etterem - max. 45 fő
Kerti Etterem - max. 50 fő
nincs

Well Panzió & Étterem Orfű bemutatkozása

Hihetetlen, de éttermünkben megtalálhatja az igazi házias magyar konyha mellett a mediterrán specialitásokat is, egy-egy különleges alkalomra pedig többfogásos menüt állítunk össze Ön és családja, vagy nagyobb csoportok számára.

Kiváló ... Tovább >>

Kiváló helyszínt biztosítunk:
- esküvők,
- osztálytalálkozók,
- busszal érkező csoportok,
- születésnapi buli szervezésére, melyekhez létszámtól függően különböző helyszíneket biztosítunk:

- a légkondicionált étteremben maximum 40 fő,
- a felső épület bárrészében maximum 20 fő,
- az étterem kerthelyiségében legfeljebb 60 fő,
- és a panzió parkjában, ahol kemence, grillező és tűzrakóhely található, legfeljebb 80 fő részére.

Holtszezonban éttermünk csak csoportok és a panzió szállóvendégei részére áll rendelkezésre.

Csoportok:

8-80 fős csoportok jelentkezését is várjuk, és segítünk összeállítani az Önök számára legmegfelelőbb menüsort. Legyen az egy esküvő, egy születésnap, egy osztálytalálkozó, vagy egy busszal érkező csoport, itt megtalálja a megfelelő hangulatot!

Menük:

- gyermekek számára 900 Ft,
- felnőtteknek 1200 Ft-tól.

Well Panzió & Étterem Orfű képei

Szállások Orfű városában
Wellness csomagok Orfű városában

Well Panzió & Étterem Orfű vélemények

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 14. - 4 látogató hasznosnak vélte
Néhány csodálatos napot töltöttünk el Orfűn családommal, a Well Panzió éttermében vacsoráztunk esténkét. Mindig előzékeny és gyors volt a kiszolgálás az ételek nagyon finomak voltak és nagyadagok. A pincérnő maximálisan figyelembe vette a kéréseinket és segítőkészen állt hozzánk. Köszönjük a szép estéket. További szép nyarat és sok vendéget.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már több hete bújtam az orfűi szállásokat sikertelenül, utolsó esélyként felhívtam a Wellt, és volt egy jó, megfizethető árú szobájuk. Mindent rendben találtunk, az ár és amit kapsz egyenértékben van, félpanzióról nem is beszélve, sok étteremben megfordultam már, de itt minden hazai íz fantasztikus. Sokat és minőségi ételt kaptunk.

Legnépszerűbb csomagok Orfűn és környékén
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.03.05. - 2022.03.05.

Szállodák Orfű környékén
Thermal Hotel Harkány Orfű
Ametiszt Hotel Orfű
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Orfű
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Szenzációs senior akció (min. 5 éj)
Húsvét Harkányban (min. 3 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (min. 4 éj)

Well Panzió & Étterem OrfűX