Tuza Zoltán : A jókedvgyilkos éttetem - Hársfa Fogadó Étterme Ôriszentpéter

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>

Nem ajánlom a helyet másoknak!

A jókedvgyilkos éttetem

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 18.
Egy Szentgotthárdi fürdőzés után jóleső fáradtsággal indultunk vissza Őriszentpéterre és mivel útba esik és amúgy is ajánlotta egy barátunk hát betértünk az étterembe.Bárcsak ne tettük volna.Már az elején furcsalottam a flegma köszönést de az elején még nem foglalkoztam vele.Ez csak a kezdet volt.Megkérdeztük a "kedves pincér kisasszonyt"hova ülhetünk erre az volt a válasz hogy a fenekünkre.Ez bizonyos szituációban, bizonyos helyzetekben akár vicces is lehetne de nem egy olyan embertől akit akkor láttam életemben először. Ezek után végig arrogánsan és lekezelően beszélt velünk a rendelés alatt.Még az volt a szerencse hogy az ételt egy másik pincér hölgy hozta ki.Hozzá kell tennem a vacsora teljesen korrekt volt ezen az áron.A marhapörköltjük kifejezetten finom.Sajnos a vacsora végeztével visszajött a" kedves pincér kisasszony "és faarcal bámulva hagyta hogy magamnak köszönjem meg a vacsorát.Jártam már egy pár helyen de ilyen mérhetetlen aroganciát,flegmaságot én még nem láttam pincértől ,de főleg nem pincérnőtől.Slusszpoénként a lányaimat
is inzultálta a hátunk mögött amit csak otthon meséltek el mert nem merték elmondása. aki korrekt ételeket akar vállalhatatlan kiszolgálással annak bátran ajánlom a helyet,mindenki más kerülje el messziről!

Ennyire tetszett: Szörnyű
Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Szörnyű
Hangulat: Átlagos

Szeretnéd követni Tuza Zoltán felhasználót?    Igen

9941 Ôriszentpéter
Siskaszer 13/B

2016. november 8.
Mi kétszer voltunk az étteremben. Első alkalommal ki is fordultunk onnan. Beléptünk az ajtón, köszöntünk, amit viszonzásra sem méltattak, pedig a pincérnő 2 lépésre beszélgetett egy párral. Ott ácsorogtunk rövid ideig, hogy szóra méltassanak bennünket, mit szeretnénk, hol találunk asztalt, de...

2016. augusztus 20.
Bár a pincérnő kissé fáradtnak (mogorvának?) tűnt a kiszolgálással semmi probléma nem volt! Semmi negatívat nem mondhatok az étteremről: az ételt elég gyorsan kihozták, finom volt és nagy adag. Az egy hét nyaralásunk alatt itt fizettünk legkevesebbet az ebédünkért, szóval az ár-érték arány is...

2016. augusztus 6.
A pincér hölgy a kedvességnek és a rugalmasságnak a leghalványabb jelét sem mutatta. Az ételek minősége amúgy nem rossz, de egy örökkévalóság mire megkapod a rendelésed. Összességében nem ajánlom sekinek.