9941 Ôriszentpéter, Siskaszer 13/B

Szállások Ôriszentpéter városában
Wellness csomagok Ôriszentpéter városában

Hársfa Fogadó Étterme Ôriszentpéter vélemények

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 6.
Már több alkalommal jártunk itt! Nagyon szép hely, tiszta környezet, segítőkész szenélyzet, finom és bőséges az étel, és az ár is korrekt! Csak ajánlani tudom! Legutóbb jun. 1-.én ettünk ott a fiammal !! Akkor sem csalódtunk! Kedvenc vidékünk az Őrség, rövidesen ismét készülünk oda, akkor megszállunk ott!

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 7.
Nyitás óta rendszeresen étkezünk az étteremben, sokszor fogyasztottunk menüt, de választottunk finomakat az étlapról is. A tulajdonosok és az alkalmazottak is maximálisan kedvesek, a rugalmasságról nem is beszélve. A mások által említett flegma, mogorva viselkedéssel SOHA nem találkoztunk! Az ételek háziasak, ízeletesek, ár-érték arányban nagyon jók.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 18.
Egy Szentgotthárdi fürdőzés után jóleső fáradtsággal indultunk vissza Őriszentpéterre és mivel útba esik és amúgy is ajánlotta egy barátunk hát betértünk az étterembe. Bárcsak ne tettük volna. Már az elején furcsalottam a flegma köszönést de az elején még nem foglalkoztam vele. Ez csak a kezdet volt.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 8.
Mi kétszer voltunk az étteremben. Első alkalommal ki is fordultunk onnan. Beléptünk az ajtón, köszöntünk, amit viszonzásra sem méltattak, pedig a pincérnő 2 lépésre beszélgetett egy párral. Ott ácsorogtunk rövid ideig, hogy szóra méltassanak bennünket, mit szeretnénk, hol találunk asztalt, de hozzánk se szóltak.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bár a pincérnő kissé fáradtnak (mogorvának?) tűnt a kiszolgálással semmi probléma nem volt! Semmi negatívat nem mondhatok az étteremről: az ételt elég gyorsan kihozták, finom volt és nagy adag. Az egy hét nyaralásunk alatt itt fizettünk legkevesebbet az ebédünkért, szóval az ár-érték arány is igen jó volt.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6.
A pincér hölgy a kedvességnek és a rugalmasságnak a leghalványabb jelét sem mutatta. Az ételek minősége amúgy nem rossz, de egy örökkévalóság mire megkapod a rendelésed. Összességében nem ajánlom sekinek.

2016. júniusban járt itt
Értékelt: 2016. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismerősök ajánlották, hogy érdemes felkeresni az éttermet, sajnos összességében inkább csalódás volt. Rendeléstől majdnem 1 óra elteltével került étel az asztalunkra és a köret rettenetesen sós volt, ráadásul a rendelésünk egy része elmaradt, arra tobábbi negyed órát vártunk. Az étterem viszonylag zsúfolt volt és hangos, a felszolgáló személyzet sem túlzottan barátságos.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 13.
2x jartunk itt,kedves es udvarias a holgy,pl.szo nelkul hoz csapvizet de szoda is van.finom a gombaleves,van menu,igaz delben sokan vannak,nem veletlenul.egyszeru orsegi etelek jo aron,udvariassag,mi ennyit kerestunk,aki ilyesmit akar,annak ajsnlom,pedig alapbol elegedetlen vagyok:)
Budaörs
Ábrahámhegy

2015. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. november 11.
Közeli városban ismerősöm ajánlotta, hogy ne a Bognár Étterembe menjünk Őriszentpéteren (ahogy tettem volna), mert a Hársfa Fogadó sokkal jobb. Szívesen megfogadtam a javaslatot. Igazán kár volt. A ház szép helyen van, az ősz is szép ilyenkor az Őrségben, de ilyen barátságtalanul nem is tudom, mikor fogadtak valahol.

Legnépszerűbb csomagok Őriszentpéteren és környékén
Kulcsos Vendégház
Ôriszentpéter
4 nap/3 éjszaka 22.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.27. - 2021.03.27.
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.05. - 2020.12.31.
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 16.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, ajándék pezsgővel, wellness-részleg használattal, masszázzsal
2020.01.02. - 2020.12.31.
Négy Évszak Vendégház
Lukácsháza
3 nap/2 éjszaka 5.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.27. - 2021.03.27.
Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.27. - 2020.12.20.
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, romantikus dekorációval, bőrfiatalító peeling keverék használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.29.
Gotthard Therme Hotel & Conference
Szentgotthárd
5 nap/4 éjszaka 14.310 - 19.170,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2020.12.31.
Csodaszarvas Tájpark
Rábahídvég
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 22.275,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.04.30. - 2021.12.31.
Abbázia Country Club
Nemesnép
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teniszpálya használattal, limonádé délutánnal, pezsgőfürdő- és szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.05.29. - 2020.06.01.
Hotel Zéta
Lenti
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.27. - 2020.12.20.

Szállodák Ôriszentpéter környékén
Hotel Írottkő Ôriszentpéter
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Ôriszentpéter
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Gotthard Therme Hotel & Conference Ôriszentpéter
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Édes kettesben Kőszegen (min. 2 éj)
Húsvéti wellness akció (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 4 éj)

Hársfa Fogadó Étterme ÔriszentpéterX