Hársfa Fogadó Étterme Ôriszentpéter

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
3. helyezett Őri-

Szállások Ôriszentpéter városában
Wellness csomagok Ôriszentpéter városában

Hársfa Fogadó Étterme Ôriszentpéter vélemények

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 18.
Egy Szentgotthárdi fürdőzés után jóleső fáradtsággal indultunk vissza Őriszentpéterre és mivel útba esik és amúgy is ajánlotta egy barátunk hát betértünk az étterembe. Bárcsak ne tettük volna. Már az elején furcsalottam a flegma köszönést de az elején még nem foglalkoztam vele. Ez csak a kezdet volt.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 8.
Mi kétszer voltunk az étteremben. Első alkalommal ki is fordultunk onnan. Beléptünk az ajtón, köszöntünk, amit viszonzásra sem méltattak, pedig a pincérnő 2 lépésre beszélgetett egy párral. Ott ácsorogtunk rövid ideig, hogy szóra méltassanak bennünket, mit szeretnénk, hol találunk asztalt, de hozzánk se szóltak.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Bár a pincérnő kissé fáradtnak (mogorvának?) tűnt a kiszolgálással semmi probléma nem volt! Semmi negatívat nem mondhatok az étteremről: az ételt elég gyorsan kihozták, finom volt és nagy adag. Az egy hét nyaralásunk alatt itt fizettünk legkevesebbet az ebédünkért, szóval az ár-érték arány is igen jó volt.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6.
A pincér hölgy a kedvességnek és a rugalmasságnak a leghalványabb jelét sem mutatta. Az ételek minősége amúgy nem rossz, de egy örökkévalóság mire megkapod a rendelésed. Összességében nem ajánlom sekinek.

2016. júniusban járt itt
Értékelt: 2016. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismerősök ajánlották, hogy érdemes felkeresni az éttermet, sajnos összességében inkább csalódás volt. Rendeléstől majdnem 1 óra elteltével került étel az asztalunkra és a köret rettenetesen sós volt, ráadásul a rendelésünk egy része elmaradt, arra tobábbi negyed órát vártunk. Az étterem viszonylag zsúfolt volt és hangos, a felszolgáló személyzet sem túlzottan barátságos.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 13.
2x jartunk itt,kedves es udvarias a holgy,pl.szo nelkul hoz csapvizet de szoda is van.finom a gombaleves,van menu,igaz delben sokan vannak,nem veletlenul.egyszeru orsegi etelek jo aron,udvariassag,mi ennyit kerestunk,aki ilyesmit akar,annak ajsnlom,pedig alapbol elegedetlen vagyok:)

Ugor TOP étteremértékelő
Ugor TOP fotófeltöltő
2015. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. november 11.
Közeli városban ismerősöm ajánlotta, hogy ne a Bognár Étterembe menjünk Őriszentpéteren (ahogy tettem volna), mert a Hársfa Fogadó sokkal jobb. Szívesen megfogadtam a javaslatot. Igazán kár volt. A ház szép helyen van, az ősz is szép ilyenkor az Őrségben, de ilyen barátságtalanul nem is tudom, mikor fogadtak valahol.

Legnépszerűbb csomagok Őriszentpéteren és környékén
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bőrfiatalító peelinggel, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2017.10.31.
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel
Gosztola
4 nap/3 éjszaka 9.663,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, levesebéddel és süteménnyel, snack büfével, wellness-részleg használattal, szabadidős tevékenységek használatával, kerékpár kölcsönzéssel, transzferrel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.16. - 2017.12.23.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
5 nap/4 éjszaka 11.638,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő és szabadtéri medence használattal, masszázzsal, infraszauna vagy szolárium használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.23. - 2017.09.02.
Hotel Claudius
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 9.836,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna-, és fitneszterem használattal, Holdfényliget belépővel, nordic walkinggal, biliárddal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.05. - 2017.12.28.
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
4 nap/3 éjszaka 19.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.26. - 2017.09.03.
Pék Apartman
Kőszeg
4 nap/3 éjszaka 5.333,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.19. - 2017.08.31.
Gastland Átrium Hotel
Rábafüzes
3 nap/2 éjszaka 9.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, szauna és sószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.20. - 2017.12.20.
Abbázia Country Club
Nemesnép
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kerékpárbérlettel, bicikli- és túratérképpel, parkolással
2017.01.07. - 2017.12.21.

Szállodák Ôriszentpéter környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Ôriszentpéter
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Thermal Hotel Balance  Ôriszentpéter
Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a...
Hotel Írottkő Ôriszentpéter
Magyarország 100 csodájának egyike az Alpokalján elhelyezkedő történelmében és műemlékeiben...
2=3 éj wellness ajánlat
Balance hétköznapok (min. 2 éj)
Nyárutó a kisvárosban (min. 2 éj)

Hársfa Fogadó Étterme ÔriszentpéterX