Centrum Panzió Őriszentpéter
9941 Ôriszentpéter, Városszer 17.

Centrum Panzió Őriszentpéter a térképen

Centrum Panzió Őriszentpéter értékelése:

3. helyezett a 15 őriszentpéteri szállás közül
293. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1080 szállás közül

Centrum Panzió Ôriszentpéter bemutatkozása

Az ország legnyugatibb csücskében terül el az Őrségi Nemzeti Park.
A háborítatlan természet - a védett növények, állatok - minden évszakban gyönyörködtetik a természet szerelmeseit.
De nemcsak a természet nyújthat felejthetetlen ...Tovább >>
Az ország legnyugatibb csücskében terül el az Őrségi Nemzeti Park.
De nemcsak a természet nyújthat felejthetetlen kikapcsolódást, élményt, hanem az itt élők több évszázados hagyományi, népművészeti és építészeti látványosságai is. Az idelátogatókat vendégszerető, szívélyes emberek várják.

Őriszentpéterről központi helyzetéből adódóan az Őrség bármely pontja könnyen megközelíthető.
Éttermünkben és a hozzá tartozó teraszon egész évben étkezési lehetőséget biztosítunk a pihenni vágyó turisták számára. Vendégeink egyebek közt tájjellegű ételek között is válogathatnak, megkóstolhatják az Őrség két jellegzetességét: a tökös-mákos rétest és a vasi dödöllét.
Újonnan épült panziónk a község központjában található. A 8 (egyenként 2+2 ágyas) tágas szoba mindegyikében fürdőszoba és televízió áll vendégeink rendelkezésére.

A panzióban található tekepálya a sport kedvelőinek remek sportolási lehetőséget biztosít, az egész évben zajló tekebajnokság pedig izgalmas szórakozást nyújthat.

Centrum Panzió Őriszentpéter képei

Szállások Ôriszentpéter városában
Wellness csomagok Ôriszentpéter városában

Centrum Panzió Őriszentpéter vélemények

2016. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
A környezetvédelem jegyében megrendezett Zöld Civil Országos Találkozón Őriszentpéter városában,vettem részt,sokad magammal. A szállásom a Centrum Panzióban volt ahol étkeztünk is egyben. Sajnos nem vagyok már mai gyerek sok tapasztalattal a hátam mögött,de most kellemesen csalódtam. A szállás és az étterem is kitett magáért.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igénytelenül piszkos minden és úgy egyáltalán minden igénytelen itt. Az ágy melletti szőnyeg morzsás és koszos, a fürdőtálca koszos+vízköves, a WC sz. . . [moderálva -a szerk. ], a törölközőbe biztos nem törölköznék. . Ezenkívül a fürdőszobában nincsen konnektor, a szobában nincs egy "puff" vagy kisszék a kisasztalnál. A szobában nincs egy szemetes.

frederico TOP fotófeltöltő
2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 21.
A panzió a belvárosban a körforgalom mellett található. Aljában éterem van a tetőtérben 8 nagy légterű szoba van. Az épület építéséből adódóan és a jó hőszigetelésnek köszönhetően a szobák a nyári hőségben is kellemesek (klima nincs). Az összes szoba pótágyazható. Az ágyak sajnos kicsit kemények. A személyzet kedves és segítőkész.

Kulcsos Vendégház
Őriszentpéter
4 nap/3 éjszaka 22.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.02-ig
Artis Boutique Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 24.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.02-ig
Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Őriszentpéter környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Abbázia Country Club Nemesnép
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Szilveszter Zalában (min. 3 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Karácsony (min. 3 éj)

ÔriszentpéterX