Farkasdombi Vendégház Őriszentpéter

Farkasdombi Vendégház  Őriszentpéter
9941 Ôriszentpéter, Alszer u. 38.

Farkasdombi Vendégház  Őriszentpéter a térképen

Szállások Ôriszentpéter városában
Wellness csomagok Ôriszentpéter városában

Farkasdombi Vendégház Őriszentpéter vélemények

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11.
2017 augusztus első napjaiban jártam a párommal Őriszentpéteren, ahol a Farkasdombi vendégházban találtunk magunknak nyugalmas szállást. A ház egy győnyőrű, 120 éves épület, 60 centis, biztonságot, erőt sugárzó falaival, "kódisvárójával", pincéjével, padlásával.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 14.
A ház és a környék a nyugalom szigete, az "ilyen nincs, és mégis van" kategóriába tartozik, egy igazi kis mesebeli mézeskalácsház. Aki kicsit is fogékony a hagyományos, emberi értékekre, a népi gyökerekre, annak mindenképp el kell ide mennie! A régi bútorok, a tündérliliomos kis "tóka" az udvaron, a házigazda vendégszeretete, a helyi ételspecialitások mind olyan dolgok, amik a mindennapi rohanásban megfáradt idegrendszert remekül ki tudják simítani!

Kulcsos Vendégház
Őriszentpéter
4 nap/3 éjszaka 22.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.02-ig
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel
Gosztola
3-4 éjszaka 28.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, gálavacsorával, tombolával, disznótorossal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig

Szállodák Őriszentpéter környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Abbázia Country Club Nemesnép
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Szilveszter Zalában (min. 3 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Karácsony (min. 3 éj)

ÔriszentpéterX