Egy melegszívű házikó a dombtetőn

Farkasdombi Vendégház ÔriszentpéterFarkasdombi Vendégház Ôriszentpéter a térképen

Kiváló 2017. augusztusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2017. augusztus 11.
2017 augusztus első napjaiban jártam a párommal Őriszentpéteren, ahol a Farkasdombi vendégházban találtunk magunknak nyugalmas szállást.
A ház egy győnyőrű, 120 éves épület, 60 centis, biztonságot, erőt sugárzó falaival, "kódisvárójával", pincéjével, padlásával. A ház a "Farkasdombon" áll, egy fenyvesekkel övezett, gyönyörűen gondozott, kedves virágokkal, bokrokkal ízlésesen díszített udvar veszi körül, ahol lehetőség van pihenni, grillezni, bográcsozni még esős időben is. Mi minden kellemes meleg estét kihasználtunk a fűben herve, vagy hintaágyon ücsörögve a csillagok számlálására, beszélgetésekre,borozgatásokra.
A házigazda nagyon kedves és előzékeny volt, mindent megtett a nyugalmunk, kényelmünk érdekében.
A rusztikus ház több vendégszobával és a hozzá tartozó saját fürdőszobával valamint egy közös konyhával bír.
Szívből ajánlom minden kedves vándornak, aki az Őrség szívében,egy valóban "melegszívű" házikó nyugalmára vágyik.
Személyzet:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:
Étkezés:
Elhelyezkedés:Kiváló
Farkasdombi Vendégház Ôriszentpéter - Külső kép

Farkasdombi Vendégház további értékelései

2014.07.14gyerekekkel
A ház és a környék a nyugalom szigete, az "ilyen nincs, és mégis van" kategóriába tartozik, egy igazi kis mesebeli mézeskalácsház. Aki kicsit is fogékony a hagyományos, emberi értékekre, a népi gyökerekre, annak mindenképp el kell ide mennie! A régi bútorok, a tündérliliomos kis "tóka" az...
Kerca Bio Farm Kercaszomor - Napi árak
2025.01.14-ig