Galambdúc Vendégház Őriszentpéter

Galambdúc Vendégház  Őriszentpéter
9941 Ôriszentpéter, Keserűszer 1.

Galambdúc Vendégház  Őriszentpéter a térképen

Wellness csomagok Ôriszentpéter városában

Galambdúc Vendégház Őriszentpéter vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Én 2018. aug. 05-11-ig voltam itt, harmadmagammal, feleségemmel és kisfiammal. IDE VISSZA A BÜDÖS ÉLETBEN NEM JÖVÜNK. Korábban még sohasem jártunk itt, egy másik, korábbi szállásadónk ajánlotta számunkra a legnagyobb jószándékkal. Mivel SZÉP-kártyás foglalás volt, így a szállás díjának 80 %-át előre elutaltuk, mert májusig ezt meg kellett tennünk, hogy el ne veszítsük a kártyán lévő Cafeteria-összeget.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 21.
A Galambdúc vendégházba visszajáró vendég vagyok évek óta. Voltam már egyedül, barátokkal, családdal, nagy társasággal. Voltam nyaralni, túrázni, és csak úgy. A házigazda Erika, igazi vendégszerető, vendégkényeztető hölgy, igyekszik mindenkinek kedvére tenni. A vendéget jóféle diópálinkával fogadják, és ha szépen kérjük, Erika férje még nyuszit is farag nekünk nyírfából.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 24.
A Galambdúc Vendégház bármely korosztály részére kikapcsolódást nyújt, akár fiatal vagy idős pár, akár családosok keresik fel ezt a szállást. A vendégház Őriszentpéter külterületén, Keserűszeren található, ahol a "város" zaja nem, csak a madarak éneke hallható. Mivel a szállás nagy területen helyezkedik el és erdő határolja, vadállatokat is megfigyelhetünk, illetve az Őrségre jellemző virágok is figyelemre méltóak.

Kulcsos Vendégház
Őriszentpéter
4 nap/3 éjszaka 22.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.02-ig
Pék Apartman
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Négy Évszak Vendégház
Lukácsháza
3 nap/2 éjszaka 4.333 - 4.667,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.02-ig

Szállodák Őriszentpéter környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Abbázia Country Club Nemesnép
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Szilveszter Zalában (min. 3 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Karácsony (min. 3 éj)

ÔriszentpéterX