La' Rosa Pizzéria & Étterem Orosháza

2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

La' Rosa Pizzéria & Étterem Orosháza vélemények

Kiváló 2018. augusztus 25.családjával járt itt
Hangulatos tiszta hely rendkívül kedves felszolgálókkal. Gyors és precíz. Nagyon szeretünk ide járni.
La' Rosa Pizzéria & Étterem Orosháza - Külső képLa' Rosa Pizzéria & Étterem Orosháza - Étel/ital
Átlagos 2017. április 23.gyerekekkel járt itt
vacsorázni mentünk a lányommal aki ritkán van itthon,mármint Mo-on. rossz asztalt választottam a sarokban,mivel az utánunk érkező fiatal férfi társaság igencsak hangos ,és szabadszájú volt,és a mellettünk lévő asztalt választották. . Az ételre átlagos ideig kellett várni. Mondjuk a kért 3dl üdítő helyett 1 2dl-es üvegest kaptam,nem hisztiztem miatta.
Szörnyű 2016. december 29.családjával járt itt
Szentestére rendeltünk karácsonyi menüt ami jól hangzott, DE a kiszállított kacsacomb a mellékelt kép alapján is látszik, hogy enyhén szólva tollas. Jeleztem feléjük a facebookon, erre nemhogy elnézést kértek volna, még le is tiltottak, holott nem kis pénzt fizettünk ki érte, 18000ft-ot mindezért. Senkinek sem ajánlom az éttermet! ! !
La' Rosa Pizzéria & Étterem Orosháza - Étel/italLa' Rosa Pizzéria & Étterem Orosháza - Étel/ital
Átlagos 2015. december 22.a párjával járt itt
Eddig háromszor látogattunk el ide. Az ételek ízvilága, tálalása átlagos. A tésztáik kiválóak! ! ! A legnagyobb probléma, hogy a kiszolgálás végtelenül lassú (a vendégnek mindegy, hogy a konyha vagy a pincérek miatt. ) Egy ilyen nem túl nagy étteremben , pláne, ha nincs teltház, akkor a 30 percet meghaladó idő erős túlzás.
Kiváló 2015. június 10.gyerekekkel járt itt
2015. június 6-án voltam a családommal

Nem először jártunk itt, visszatérünk, sőt a kissebb lányunk ballagását is itt tartottuk- két éve -, nem véletlenül! ! ! A környezet mindig nagyon szép, igényes. A felszolgálók kedvesek, figyelmesek. Az ételek finomak és bőségesek. A választék minden igényt kielégítő, ár-érték arány ideális.
Kiváló 2014. szeptember 16. járt itt
Kiváló minőségű ételek, színvonalas környezet, kedves felszolgálók, fiatalos hangulat és minden korosztálynak ideális helyszín, akár családi rendezvények, akár baráti összejövetelek vagy csak egy pompás étel elfogyasztásához!
Kiváló 2014. július 11.a párjával járt itt
Orosházán a legjobb! Nemrég voltunk a férjemmel vacsorázni kétszemélyes La rosa tálat rendeltünk, nem kellett rá sokat várni, nagyon gyorsan elkészítették, nagyon finom, ízletes volt, ( isteni a rántott gomba rajta ) és a mennyisége is, nem is bírtuk megenni annyit kaptunk,(pedig jó étvágyúak vagyunk mindketten :) ja és az ár is elfogadható ! Csak ajánlani tudom mindenkinek!