Dagober

Dagober adatlapja

Regisztráció2016.11.06
Utoljára itt2017.08.14

Gyenge 2016. november 6.a párjával járt itt
Tihany szégyene sajnos. A pincér poénkodik ahelyett hogy dolgát végezné. Kisadag ételt/halétel/rendeltem,hát még a 8 éves gyerek se lakott volna jól attól az adagtól. A kenyér nem volt friss. A halnak nevezett étel csicsogott a zsírban. Kb 1/4 órát vártam hogy hozza a pincér a számlát. Ennyire nehéz 4-5 tételt összeadni?
Kiváló 2017. április 22.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve,kedves,humoros pincérek,nagyon finom étel. Viszont a kenyér lehetne frissebb,,vagy lehet pont én fogtam ki a nem friss kenyeret. . /Ha van kijelölt dohányzóhely,akkor a helyieknek/városi/ miért szabad mégis a teraszon az étkező vendégek közt dohányozni? Ez zavart!
Átlagos 2017. április 23.gyerekekkel járt itt
vacsorázni mentünk a lányommal aki ritkán van itthon,mármint Mo-on. rossz asztalt választottam a sarokban,mivel az utánunk érkező fiatal férfi társaság igencsak hangos ,és szabadszájú volt,és a mellettünk lévő asztalt választották. . Az ételre átlagos ideig kellett várni. Mondjuk a kért 3dl üdítő helyett 1 2dl-es üvegest kaptam,nem hisztiztem miatta.