Természetes ízű, nem túlédesített olcsó fagylalt Orosházán

Szoki Cukrászda OrosházaSzoki Cukrászda Orosháza a térképen

2016. júniusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. június 18.
Orosházán egy sor tűrhető hely zsúfolódott a piac köré. Ezek egyike a Szoki, mely hagyományos, látványra nem túl izgalmas süteményeket kínál, továbbá a sütiknél nem különösebben bizalomgerjesztőbb fagylaltot. (A kék fagylalt direkt ijesztő.)
Az adag nem eltúlzott, de épp elégséges, az ára zavarba ejtően kedvező, 160 ft egy gombóc.
Ezek után nem kis meglepetésemre a málnafagylalt ízében semmiféle szintetikus aromát nem fedeztem fel, a természetes gyümölcs jelenlétre utaló magokat és tisztes málnaízt azonban igen.
Úgyhogy hajrá Szoki, engem meggyőzött a hely, más gyümölcsfagylaltot is kipróbálnék itt.
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Szoki Cukrászda Orosháza - Étel/italSzoki Cukrászda Orosháza - Étel/italSzoki Cukrászda Orosháza - Külső kép

Szoki Cukrászda további értékelései

2023.10.15a párjával
Orosházán a piac közelében található a cukrászda, az amúgy sem túl szép városnak sem a központi, kicsit szebb részén. Ha nem egy helyi ismerősünk invitál ide, valószínűleg sose térünk be, kívülről is elég jellegtelen. A választék viszont jónak mondható, cukormentes fagylalt és sütemény is volt,...
Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - Napi árak félpanziós ellátással
Alföld Gyöngye Hotel Orosháza