Művilágban műfagylalt

Taffo Cukrászda OrosházaTaffo Cukrászda Orosháza a térképen

Átlagos 2016. júniusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. június 16.
Orosháza belvárosában sétálva 9 órakor szerettünk volna egy fagylaltot enni a hivatalosan épp akkor nyitó Taffo-ban. Nem sikerült. Bár lett volna ki szélesre tárja Szezám kapuját, nem akarózott neki. Mi nem vagyunk várakozó típusok, mentünk tovább, de miután szétnéztünk a piacon, az autó fel sétálva ismét beleakadtunk a Taffoba, gondoltuk, mégiscsak teszünk egy próbat, bár fagylaltot mér ettünk a Szokiban.
Az igazság az, hogy szemre, színre, választékra egyáltalán nem bizalomjgerjesztőek a fagylaltok, nem sok természtes anyagot nemigen láthattak, áruk is ennek megfelelő: 150 ft egy gigantikus gombóc, amire még rátettek ottjártunk idején ajándékba egy kis adagot, ami majdnem akkora, mint egy normál.
Egész abszurd ízeket is kínálnak, mint például red bullt és kólát. Jómagam a tiramisut próbáltam ki, egyik társam tán kávét, másikuk kólát, egyik fagylalt sem győzött meg, de hát ez van, művilágban műfagylalt. Egyébként állaga nem rossz, íze sem, de inkább eszem egy kevésbé tökéletes és selymes állagú, picit jeges málna- vagy eperfagylaltot kétszer ennyiért igazi málnából és eperből, mint egy mégoly jól sikerül vegyipari terméket.
Azt írtam, hogy ajánlom másoknak - azok akik szeretik a McDonald's fagylaltot, bizonyára ezt is szeretni fogják.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos