Adi Vendégház Orosháza

Adi Vendégház  Orosháza
5900 Orosháza, Kós Károly u. 6.

Adi Vendégház  Orosháza a térképen

Szállások Orosháza városában
Wellness csomagok Orosháza városában

Adi Vendégház Orosháza vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
2019 október 27. sajnos hogy csak egy éjszakát foglaltunk ebben a kiváló vendégházban. Át utazóban voltunk és nagyon örülünk hogy rátaláltunk erre a kellemes helyre. Patyolat tisztaság , kedves fogadtatás, kényelmes bútorok szuper biztonságos parkolás hangulatos apartman. csak ajánlani tudom mindenkinek aki Orosházán keresne szállást.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 31.
Tiszta, izlésesen berendezett tágas szoba, jól felszerelt konyha. Rendkívül segítőkész, udvarias tulajdonos. Szépen gondozott környezet. Egyedüli negatívum a parkoláshoz keskeny az udvar, az autók csak egymás után tudnak parkolni. Igy a ki és bejárásnál össze kell hangolnia többi vendéggel. Legközelebb is ezt a szállást fogjuk választani és nyugodt szívvel ajánlom másoknak is.

2013. augusztusban járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szépen gondozott kert, kellemes , csendes , tiszta udvari szoba. Van hűtő, tévé, wifi, a szobához fürdőszoba + WC. A szobában kis konyhasarok, edényekkel, főzési lehetőséggel, mikróval. A szoba nagysága megfelelő, csomagokkal sincs zsúfoltság. Jó ár-érték arány, , közel a városközpont, könnyen megközelíthető, parkolási lehetőség van, készséges szállásadók.

Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-, Strand-, és Élményfürdőbe, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.20.
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.07-ig
Tisza Corner Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 4.518 - 6.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Orosháza környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Szállás félpanzióval

OrosházaX