Ildikó * Csabi: Egy remek hét az Alföld gyöngye hotelben. - Alföld Gyöngye Hotel Orosháza

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza értékelése
2. helyezett a 11 orosházi szállás közül

Egy remek hét az Alföld gyöngye hotelben.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Kellemes meglepetést okozott a hotel.
Kedves, barátságos és segítőkész a személyzet.
Választékos és finom reggeli és vacsora illetve korrekt áron menü lehetőség ebédre.
Tiszta, bár már kevésbé modern szobák és közös használatú helységek.
Gyerekkel utazóknak különösen ajánlom ( játszószoba, játszótér és ott tartózkodásunk alatt is sok gyerek ).
Rövid sétával megközelíthető a fürdő, ami minden korosztály számára kikapcsolódást nyújt.
Kalandpark közvetlen a hotel mellett.
Jól éreztük magunkat!

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Ildikó * Csabi felhasználót?    Igen

5904 Orosháza
Gyopárosi út 3.

2019. augusztus 27.
Szóval ilyen kupiba még nem érkeztünk sehova! Érkezéskor a fürdőszobában WC papír darabok a földön! A szobában pókháló, pókok mindenütt. Több hónapja a takarításnak nyoma sincs! Nagy állatbarát lehet a takarítónő!Pedig a földön egy százast is találtunk Valószínűleg a takarító Nőnek hagyták a...

2019. augusztus 8.
A pótágy (gyerekágy) nem retro fotelágyra gondoltunk. A klíma hiánya. A szállás apropója,hogy fürdő hely,de nem volt hová teregetni,kérésre kaptunk szárítót. A kaja nagyon jó volt és bőséges,biztos mindenki talál ízlésének megfelelőt.

2019. augusztus 8.
Sajnos nem a várt ár/érték arányt kaptuk. Az ott töltött napok reggelein kivétel nélkül sajnos korán reggel munkagépek-betonkeverő hangjára-szagára ébredtünk, ami a pihenést igazán bosszantóan befolyásolta. A személyzet felé történő jelzés után sem változott semmi. A svédasztalos vacsorákról...

Alföld Gyöngye Hotel, Orosháza kiemelt csomagajánlatai
 - Gyopárosi szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 20.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, animátori foglalkozásokkal, parkolással
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Kedvezményes őszi kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2019-08-21 - 2019-12-21
 - Őszi szünet (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, animátor foglalkozásokkal
Érvényes: 2019-10-31 - 2019-11-03