Napsugár Panzió Orosháza

5900 Orosháza, Napsugár út 122.

Napsugár Panzió Orosháza a térképen

Napsugár Panzió Orosháza értékelése:

6. helyezett a 11 orosházi szállás közül
190. helyezett Dél Alföldön - 574 szállás közül

Napsugár Panzió Orosháza vélemények

2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 3.
A barátaimmal jöttem ebbe a szállodába, kellemes fogadtatás volt, nem okozott gondot, hogy jóval előbb érkeztünk, átvehettük a szobákat. Finom ételek voltak, kedves felszolgálók. A gyógyfürdőbe zárt folyosón lehetett kijutni, a jegyeket a szálloda biztosította. A szobák szűkösek, nem praktikusak, apró hiányosságok is voltak.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 10.
Facebook nyereményjátékon nyertünk 2 éjszakát 2 főre félpanzióval. nagyon szép szobát kaptunk, de sajnos a főbejárat fölött, így mindkét este fiatalok dorbézolása miatt nem tudtunk aludni. Az ételek finomak voltak a személyzet nagyon kedves. A szobánk, fürdőszobánk és az egész szálloda szép tiszta volt. A szállodából folyosón lehetett átsétálni a fürdőbe, ami nagyon praktikus volt.

Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/szoba/éj ártól: félpanziós ellátással, kávé és tea bekészítéssel, fürdőbelépővel, sportolási lehetőséggel, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.29.
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
2-5 éjszaka 18.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépőkkel, finn szauna használattal, belépő vásárlási lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.08.29-ig

Szállodák Orosháza környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Kényeztető hétköznapok nyáron (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

OrosházaX