Az idő kapujában Orosháza

Az idő kapujában Orosháza
Az idő kapujában OrosházaAz idő kapujában Orosháza
Az idő kapujában OrosházaAz idő kapujában Orosháza

Az idő kapujában Orosháza bemutatkozása

A Táncsics Mihály Gimnázium előtti téren található a szoborkompozíció, melyet Szervátiusz Tibor készített. A város harmadik újratelepítésének 250. évfordulójára készült Történelmi Emlékparkot 1994. április 24-én avatták fel.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - Napi árak félpanziós ellátással
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Az idő kapujában Orosháza vélemények

2094
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 693 városban járt márFelfedező - 2255 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43256 feltöltött kép
Érdekes 2024. február 24.egyedül járt itt
Jövök-megyek Orosházán, hát persze, hogy a gyakran látogatott belvárosi helyeken főleg, aztán jön ez a dolog itt szembe velem. Mármint a kövek, meg rajtuk az idők. Most ez a mi időnk így hányas? A magyar történelem nagy dátumai, nem olyan nagy örömök, mint inkább keservek, de mondta is az ukrán lány a Spatulában, hogy mi magyarok mindig csak keserv meg régen tép.
Az idő kapujában Orosháza - EgyébAz idő kapujában Orosháza - BelsőAz idő kapujában Orosháza - EgyébAz idő kapujában Orosháza - EgyébAz idő kapujában Orosháza - EgyébAz idő kapujában Orosháza - EgyébAz idő kapujában Orosháza - EgyébAz idő kapujában Orosháza - EgyébAz idő kapujában Orosháza - EgyébAz idő kapujában Orosháza - EgyébAz idő kapujában Orosháza - EgyébAz idő kapujában Orosháza - Külső képAz idő kapujában Orosháza - Külső kép