Malommúzeum Örvényes

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Malommúzeum Örvényes vélemények

2094
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 693 városban járt márFelfedező - 2255 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43256 feltöltött kép
Érdekes 2023. szeptember 21.egyedül járt itt
Voltam már párszor, de valahogy sohasem akkor, amikor nyitva volt. Tegnap arra vitt az út, persze, hogy bepróbálkoztam. Láttam, autó van a malom előtt, meg forog a malomkerék is, nahát, ez az én napom! Becsattogtam, az előttem lévő házaspár éppen menni készült, az ott lévő ember pedig mondta, hogy eddig lehet jönni, tovább nem.
Malommúzeum Örvényes - Külső képMalommúzeum Örvényes - EgyébMalommúzeum Örvényes - EgyébMalommúzeum Örvényes - EgyébMalommúzeum Örvényes - EgyébMalommúzeum Örvényes - EgyébMalommúzeum Örvényes - BelsőMalommúzeum Örvényes - BelsőMalommúzeum Örvényes - EgyébMalommúzeum Örvényes - EgyébMalommúzeum Örvényes - EgyébMalommúzeum Örvényes - Külső képMalommúzeum Örvényes - EgyébMalommúzeum Örvényes - EgyébMalommúzeum Örvényes - Külső képMalommúzeum Örvényes - EgyébMalommúzeum Örvényes - EgyébMalommúzeum Örvényes - EgyébMalommúzeum Örvényes - EgyébMalommúzeum Örvényes - EgyébMalommúzeum Örvényes - EgyébMalommúzeum Örvényes - EgyébMalommúzeum Örvényes - Külső képMalommúzeum Örvényes - EgyébMalommúzeum Örvényes - Külső képMalommúzeum Örvényes - Külső képMalommúzeum Örvényes - Külső kép