Menta, csokoládé és eper

Kávézó a Várkastélyban OzoraKávézó a Várkastélyban Ozora a térképen

Kiváló 2021. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2022. május 12.
Az ozorai Pipo kastély önmagában is lenyűgöző, remek várlátogató programnak bizonyult, de ezt még fokozni tudta a vár bejárata mellett kialakított kávézó, ahová a várlátogatás után betértünk.
Nagyon különleges kávékat és imonádékat készítenek, én egy csokis-mentás "csíkos" habos lattét ittam, lányom pedig egy epres - friss gyümölcsös limonádét (950 Ft). Érdekességként kávés limonádét (900 Ft) és fagyis kávét is készítenek, a nyári hőségben jól csúsznak ezek a hűsítő italok. De az ibolyás limonádé sem mindennapi.
A legkisebb vendégeknek egy gyereksarkot alakítottak ki, rajtáblával, építőkockákkal.
Csomagolt Algida jégkrémeket tartanak.
Ételeket nem láttunk, talán valami csokiszelet volt, ha jól emlékszem.
Egy eszpresszó 550 Ft-ba került, ami ezen a környéken azért elég drágának tűnik, de valóban igazán különleges a helyszín is. Nagyon kedves, mosolygós volt a kiszolgálás.
Hangulat:Kiváló
Kávézó a Várkastélyban Ozora - EgyébKávézó a Várkastélyban Ozora - EgyébKávézó a Várkastélyban Ozora - EgyébKávézó a Várkastélyban Ozora - EgyébKávézó a Várkastélyban Ozora - EgyébKávézó a Várkastélyban Ozora - EgyébKávézó a Várkastélyban Ozora - EgyébKávézó a Várkastélyban Ozora - EgyébKávézó a Várkastélyban Ozora - EgyébKávézó a Várkastélyban Ozora - EgyébKávézó a Várkastélyban Ozora - EgyébKávézó a Várkastélyban Ozora - EgyébKávézó a Várkastélyban Ozora - EgyébKávézó a Várkastélyban Ozora - EgyébKávézó a Várkastélyban Ozora - EgyébKávézó a Várkastélyban Ozora - EgyébKávézó a Várkastélyban Ozora - Egyéb

Kávézó a Várkastélyban további értékelései

2022.07.28a párjával
Ma kétszer is boldogítottam a kiszolgáló személyzetet, először nagyon szomjas voltam, két almalét kértem, a nejem fagylaltos kávét, meg én utána egy sima presszót is. De ezzel eltöltöttünk a pult előtt 15 percet. Hárman álltak előttünk, mindenki valami másszerű kávét kért, mert széles a kínálat...
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya