gyármúzeum

Atomenergetikai Múzeum PaksAtomenergetikai Múzeum Paks a térképen

Kihagyhatatlan 2022. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 22.
Azért adtam ezt a címet , mert a Paksi Atomerőműben 2 kiállítás van. Ez a gyárterületen belüli , a főbejáratnál lévő a Látogatóközpont, amelyről később írok. Aki ide, azaz az Atomenergetikai múzeumba akar jönni, annak fel kell hívnia a múzeum telefonszámát, személyi igazolványszámot, nevet leadni, jelentkezni a 2-es portán, ahová külön kijönnek értünk autóval. Az egész mizéria azért van, mert üzemterületre lépünk. Egyébként bent a "csarnokban" a gyár történeti kiállítása van. Régi eszközök, műszerek, ruhák, irányítóközpont stb. Mivel gyárban dolgozom, élesnek gondoltam a -remélem nekünk szóló- tűzriasztást, és majdnem menekültem a kijárat felé. Aztán rájöttem, hogy nem a munkahelyemen vagyok, kinéztem az ablakon, nem futott senki. Tehát élménykiállítás éles tűzriasztással.
A legfontosabb! A kiállítás INGYENES!
Atomenergetikai Múzeum Paks - EgyébAtomenergetikai Múzeum Paks - EgyébAtomenergetikai Múzeum Paks - EgyébAtomenergetikai Múzeum Paks - EgyébAtomenergetikai Múzeum Paks - EgyébAtomenergetikai Múzeum Paks - EgyébAtomenergetikai Múzeum Paks - EgyébAtomenergetikai Múzeum Paks - EgyébAtomenergetikai Múzeum Paks - EgyébAtomenergetikai Múzeum Paks - EgyébAtomenergetikai Múzeum Paks - EgyébAtomenergetikai Múzeum Paks - EgyébAtomenergetikai Múzeum Paks - EgyébAtomenergetikai Múzeum Paks - EgyébAtomenergetikai Múzeum Paks - EgyébAtomenergetikai Múzeum Paks - EgyébAtomenergetikai Múzeum Paks - EgyébAtomenergetikai Múzeum Paks - EgyébAtomenergetikai Múzeum Paks - EgyébAtomenergetikai Múzeum Paks - EgyébAtomenergetikai Múzeum Paks - EgyébAtomenergetikai Múzeum Paks - Egyéb
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.16-21.
Erzsébet Nagy Szálloda Paks
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Duna Relax Hotel Ráckeve - Pünkösd