A nyugalom és pihenés helye

Erzsébet Nagy Szálloda PaksErzsébet Nagy Szálloda Paks a térképen

Kiváló 2016. decemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. január 2.
A szálloda egy régi kúriából lett kialakítva, egy új épülettel megtoldva, ahol maga a tényleges szállás is van. A régi épületben rendezvény termek, étterem vannak.
Az egész belső tér a szobákkal együtt igényesen kialakítva, tiszták, akadály mentesítettek. Az ágy mellett és a fürdő szobában hívó gombbal, a fürdőben kapaszkodókkal, így mozgáskorlátozottak is bátran jöhetnek.
Az autókat tágas föld alatti terem garázsban lehet elhelyezni, ahonnan lift visz fel a többi szintre. Minden részleten látszik a minőség, úgy a szépen felujított régi, mint az új szárnyban.
A recepciós hölgyektől a szobaasszonyokon át a pincérekig mindenki mosolygós, kedves, udvarias, ahogy az kell is.
Kedves figyemesség a szobába bekészített nescafe és tea filterek vízforralóval, és csészékkel.
A wellness részleghez külön törülközőt adnak egy kártya ellenében, amit visszakapunk ha a törülközőt leadjuk a fürdő mesternek. Szaunák, gőz kabin, úszó, hideg merülő és pezsgő fürdő medence is van. A fürdő mester figyelmes, és kérés nélkül indítja a pezsgőfürdőt, illetve mindenben segít.
Kielégítő felszereltségő kondi terem jó minőségű gépekkel ezen a színvonalon az alaphoz tartozik.

Talán egy apró hiba volt, hogy az ablakok nem záródnak elég jól, egy szigetelés javítás vagy csere segíthetne a dolgon, de ez magát a pihenésünket igazából nem befolyásolta.

Az étterem kiszolgálása kifogástalan, az ételek minőségét és a pincérek hozzáállását is tekintve, valamint tartozik a szállodához egy kávézó-cukrászda is, ahol szintén gyors kedves kiszolgálás van. Itt egy fucsa volt, a barista / kiszolgáló kisasszony ( ha már kávézóról beszélünk ) nem tudott különbséget tenni a latte machiato és a kafe al latte között, a kért tejes kávét következetesen "latte"-nak nevezte. Végül is tejes kávé helyett machiato-t kaptam, de az egyébként finom volt.

Összességében, a szállás megérdemel minden dicséretet, mert valóban azt adja amit ígér, és azt magas színvonalon. Nagy kár, hogy egyébként Paks városában annyira semmi program vagy látni való nincs, hogy elgondolkodik az ember minek is menjen egyáltalán oda. Mi pihenni mentünk, ami tökéletesen sikerült is.

Köszönjük.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - SzobákErzsébet Nagy Szálloda Paks - SzobákErzsébet Nagy Szálloda Paks - VendéglátásErzsébet Nagy Szálloda Paks - Vendéglátás

Erzsébet Nagy Szálloda további értékelései

2024.03.25a párjával
A város nyugodt, csendes. Van jó néhány érdekesség: Városi Múzeum (Deák ház), de különösen érdekes volt az Atomerőmű Múzeum. Az Erzsébet Nagyszálló megérdemli a négy csillagos besorolást, minden jó, vagy kiváló, az egyetlen ami gyenge az a WiFi. Rendezett a belső udvari és a pinceparkoló is. A...
2024.01.03a párjával
Minden nagyon tetszett, a szobák felszereltsége kitűnő, a csomagunk tartalma minden tekintetben megvalósult. Tiszta, rendezett hotel, a legapróbb részletekre is odafigyeltek. Külön kiemelném az ételek minőségét. A levesek, főételek isteni finomak voltak, azt sem tudtuk melyikből szedjünk még!...
2024.01.02a párjával
Mindamellett, hogy az egyes területek értékelésénél írtam, minden nagyon kiváló volt, megállapítottuk a férjemmel, hogy legkiválóbb a személyzet viszonya a vendégekhez. Mi már 70-en túl vagyunk, és rengeteg hasonló pihenésben vettünk részt országszerte, de ilyen kedves, és közvetlen...

Az Erzsébet Nagy Szálloda legnépszerűbb csomagjai

Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Pünkösdi ajánlat (min. 2 éj)
Pünkösdi ajánlat
05.17-21.