7771 Palkonya, Fő u. 63/B

Bella Vendégház Palkonya értékelése:

1. helyezett a 3 palkonyai szállás közül
84. helyezett Dél Dunántúlon - 512 szállás közül

Bella Vendégház Palkonya bemutatkozása

A Villányi borvidék északi kapujának nyugalmas környezetében várja vendégházunk a kikapcsolódni-feltöltődni vágyókat. Fedett kerti pihenőhelyekkel, borospincével, kemencével, a szabadtéri sütés-főzés minden eszközével, játszótérrel, gyermek- és úszómedencével, sportolási lehetőségekkel, szauna-használattal színesíthetik az itt tartózkodás élményét.
Pincészetünkben, a Villányi történelmi pincesoron, eredetvédett prémium és classicus borkínálatunkat kóstolhatják házunk vendégei. Várjuk szeretettel!
Szolgáltatásainkról részletesebben a weboldalunkon tájékozódhat.

Bella Vendégház Palkonya képei

Szállások Palkonya városában
Wellness csomagok Palkonya városában

Bella Vendégház Palkonya vélemények

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 22.
Nagyon figyelmes, családi vállalkozás. A ház kisebb létszámmal tökéletes volt. (12 fő) Csodálatos panoráma és szép a kert. Nagyon jól éreztük magunkat! Ajánlom mindenkinek,mi kutyust is vihettünk. A medence vize sajnos elég hideg volt. . . Aki, pihenésre, nyugalomra vágyik,ez a hely alkalmas erre. A reggeli bőséges, a kávé, teák be vannak készítve előre.
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 27.
Köszönjük szépen a kedves szavakat és a pozitív értékelést! Örülünk, hogy jól érezték magukat Vendégházunkban! Folyamatosan igyekszünk fejleszteni, a kedves vendégeink igényeinek megfelelően, így jövőre fűtött medencével és Nagy Szeretettel Várjuk Vissza Önöket!

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 15.
A kerthelyiség rendezet,a szobák kissé pókhálosak és porosak voltak,a fürdőkben a zuhany nehézkesen indultbe. A parkolóba csak 3 auto férel. A grillezési lehetőség(kb 40perc sütés)2000ft gáz kőltséget számolt fel az amúgysem szimpatikus hölgy,persze számla nélkül ugy mint a saját termelésü 2 űveg bort is. A reggeli az rendben volt. De a kávé felejthető.

2013. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hát bizony nekünk is Isteni volt! Baráti társasággal,voltunk és csak mi voltunk,más vendég nem volt,a házban csak a barátaink Családias,otthonos. Grillezés, sütés-főzés a medence mellett, melegben uzsonnák a hűvös pincében( na persze Bella borral)és este a kényelmes, kellemes hűvös szobák és az isteni borok. A környezet, a kilátás minden gyönyörű.
Válasz az értékelésre - 2013. július 10.
Nagyon szépen köszönjük a sok szépet és jót amit írtatok rólunk, ez számunkra az igazi elismerés! Boldog vagyok, hogy jól éreztétek magatokat Vendégházunkban. Várunk Vissza Benneteket Nagyon Sok Szeretettel!
Bella család

2012. júliusban járt itt
Értékelt: 2013. június 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy 16 fős baráti társasággal látogattunk ide. Borospince és medence a kertben, légkondi és szauna a házban! Mi kell még pár felejthetetlen naphoz? ! A társaság! Na jó! Meg még az isteni reggelik és a vacsoráról megmaradt, és ugyan hideg,de hajnali 4-kor a borospincéből bemenvén máig emlékezetes vaddisznópörkölt! Mi még megyünk, az tuti!
Válasz az értékelésre - 2013. június 18.
Nagyon szépen köszönjük a pozitív értékelést! Ilyen kedves vendégeket mindig szívesen látunk! Nagy szeretettel Várunk vissza benneteket!

Várfal Apartman
Pécs
3 nap/2 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.01. - 2021.10.31.
Corso Hotel Pécs
Pécs
3 nap/2 éjszaka 36.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegyekkel, választható szilveszteri programokkal, szilveszteri gálavacsorával, tombolasorsolással, élőzenés szilveszteri mulatsággal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.17-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
2 nap/1 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, napi 1 alkalom wellness használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
Érvényes: 2023.12.22-ig

Szállodák Palkonya környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Pihenő napok (min. 2 éj)
Meghitt karácsony (min. 3 éj)

PalkonyaX