7771 Palkonya, Fő u. 63/B

Bella Vendégház Palkonya értékelése:

1. helyezett a 3 palkonyai szállás közül
136. helyezett Dél Dunántúlon - 497 szállás közül

Bella Vendégház Palkonya bemutatkozása

A Villányi borvidék északi kapujának nyugalmas környezetében várja vendégházunk a kikapcsolódni-feltöltődni vágyókat. Fedett kerti pihenőhelyekkel, borospincével, kemencével, a szabadtéri sütés-főzés minden eszközével, játszótérrel, gyermek- és úszómedencével, sportolási lehetőségekkel, szauna-használattal színesíthetik az itt tartózkodás élményét.
Pincészetünkben, a Villányi történelmi pincesoron, eredetvédett prémium és classicus borkínálatunkat kóstolhatják házunk vendégei. Várjuk szeretettel!
Szolgáltatásainkról részletesebben a weboldalunkon tájékozódhat.

Bella Vendégház Palkonya képei

Szállások Palkonya városában
Wellness csomagok Palkonya városában

Bella Vendégház Palkonya vélemények

2013. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hát bizony nekünk is Isteni volt! Baráti társasággal,voltunk és csak mi voltunk,más vendég nem volt,a házban csak a barátaink Családias,otthonos. Grillezés, sütés-főzés a medence mellett, melegben uzsonnák a hűvös pincében( na persze Bella borral)és este a kényelmes, kellemes hűvös szobák és az isteni borok. A környezet, a kilátás minden gyönyörű.
Válasz az értékelésre - 2013. július 10.
Nagyon szépen köszönjük a sok szépet és jót amit írtatok rólunk, ez számunkra az igazi elismerés! Boldog vagyok, hogy jól éreztétek magatokat Vendégházunkban. Várunk Vissza Benneteket Nagyon Sok Szeretettel!
Bella család
Bella Vendégház, tulajdonos

2012. júliusban járt itt
Értékelt: 2013. június 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy 16 fős baráti társasággal látogattunk ide. Borospince és medence a kertben, légkondi és szauna a házban! Mi kell még pár felejthetetlen naphoz? ! A társaság! Na jó! Meg még az isteni reggelik és a vacsoráról megmaradt, és ugyan hideg,de hajnali 4-kor a borospincéből bemenvén máig emlékezetes vaddisznópörkölt! Mi még megyünk, az tuti!
Válasz az értékelésre - 2013. június 18.
Nagyon szépen köszönjük a pozitív értékelést! Ilyen kedves vendégeket mindig szívesen látunk! Nagy szeretettel Várunk vissza benneteket!
Bella Vendégház, tulajdonos

Tókert Fogadó
Nagymányok
5 nap/4 éjszaka 6.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Gere Nyaralóház
Harkány
Érvényes: 2019.11.05-ig

Szállodák Palkonya környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kényeztető téli hétköznapok (min. 3 éj)

PalkonyaX