Mocskos étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Mocskos értékeléseit!

Olvasd el Mocskos étterem értékeléseit!

Vacsora kettesben -

Kovács Kocsma Fertőrákos

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 26.
Családi hangulatu kis vendéglő a falu közepén.A véleményem lehet nem férne a leírásba.Egyszerűen ki kell probálni.Valami fantasztikus.Csak ajánlani tudom kicsiknek és nagyoknak.
Vasárnapi tekergés. -

Csikó Csárda Cák

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 11. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Bele olvastam az elöző értékelésekbe. Nagyon meg oszlanak a vélemények. De azzal tisztában kell lenni,hogy ez egy útszéli kiskocsma a falu mellet. Mi négyen ebédeltünk és szakácsként az a véleményem,hogy árban és minöségben elfogadhattó. Vannak drágább éttermek ahol a kockás abrosz már a retró desing és a fél liter limcsi 1ezres.
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 29.
Némelyik étel nem adta vissza azt a minöséget amit az ár képvisel.És a vegyes saláta lehetne tényleg ,,vegyes''!
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 14.
Az ételek minősége,hőfoka,a tisztaság,a parkoló rendezettsége. Egy szóval minden elég gyenge minőséget produkál. Igaz nem drága,de a színvonal ennek megfelelő. Csak nagyon elszántaknak ajánlom. Ha az utazókra épül az egész egység egy keveset tegyenek talán a minőségre. pl. A parkolóból ne szemét hegyen közelítsék meg az egységet a vendégek.
Ebéd az alpok alján -

Portré Hotel étterme Kőszeg

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
a fő tér közepén egy barátságos vendéglő. kedves személyzettel. de azért az árért lehetne egy kicsit talán többet a tányérra tenni. vagy a köret legyen benne a fő étel árában. nem vagyok benne biztos hogy aki a másik végről jön meg tudja fizetni az étkezését. Lehet mondani,hogy van más lehetőség is a városban. De talán több a MAGYAR turista Kőszegen mint az OSZTRÁK zabálógép.