Borzasztó csalódás, kritikán aluli a hely!

Pausa Apátsági Kávéház PannonhalmaPausa Apátsági Kávéház Pannonhalma a térképen

Szörnyű 2020. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2020. augusztus 24.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Augusztusi vasárnap 1/2 5-kor értünk ki (Győrből!) annak reményében, hogy az ikonikus levendulás krémesből eszünk egy finom kávéval. Fél 5-kor már nem volt, "nem is lesz már" mondta a pultban a hölgy. Felháborító!!!
A bejárat melletti táblán pontosan ez van kiemelve és NINCS!!!!
Kiszolgálás szintén NINCS, az emberek egymás nyakában állnak sorba a pult előtt, a személyzet MASZK NÉLKÜL!!!!!!!!!
Én leültem egy asztalhoz, a férjem sorban állt, hogy vegyen valamit, AMI JUT és egy-egy kávét. Mivel nem pincér, a kávé fele kilötyögött, mire az asztalhoz ért vele.
Az előző vendég után egy hölgy leszedte az asztalt, NEM KÖSZÖNT, a ruhája koszos volt, maszk nem volt rajta.
Soha senkinek nem fogom ajánlani, szemben van egy kávézó [moderálva - a szerk.], legközelebb biztos oda megyünk!
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Szörnyű
Ár / érték arány:Szörnyű
Tisztaság:Szörnyű

Pausa Apátsági Kávéház további értékelései

2020.09.19családjával
Figyelmetlen személyzet, terhükre van, ha a kávé mellé vízet kér a vendég. A higéniára nem figyelnek, sehol kihelyezett fertőtlenítő, de még az asztalt sem törlik le a távozó vendég után. Van mit javítani!
2020.07.24családjával
A levendula napok alkalmából látogattunk el Pannonhalmára.Nagyon jól éreztük magunkat,mielőtt hazaindultunk volna,felkerestük a kávéházat,ami nagyon jó döntés volt.Kedves felszolgálók,tiszta környezet fogadott minket.Elsősorban a levendulás sütemény csábított be,aztán a fagylalt.Sajnos záróra...
2019.08.21gyerekekkel
Kellemes helyiség, udvarias kiszolgálás. Első ránézésre kicsit "puccosnak" tűnik, de ár-érték aránbyan rendben volt. A sütemény friss, a kávé erős, minden olyan, amilyennek lennie kell. Először játunk itt, de nem utoljára. Ünnepnap is nyitva volt. Apátsági termékeket is lehet vásárolni.
Land Plan Hotel & Restaurant Töltéstava - Napi árak
2024.05.01-ig