Pausa Apátsági Kávéház Pannonhalma
9090 Pannonhalma, Mátyás Király útja 1-3.

Pausa Apátsági Kávéház Pannonhalma a térképen

Szállások Pannonhalma városában
Wellness csomagok Pannonhalma városában

Pausa Apátsági Kávéház Pannonhalma vélemények

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 19.
Figyelmetlen személyzet, terhükre van, ha a kávé mellé vízet kér a vendég. A higéniára nem figyelnek, sehol kihelyezett fertőtlenítő, de még az asztalt sem törlik le a távozó vendég után. Van mit javítani!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
Augusztusi vasárnap 1/2 5-kor értünk ki (Győrből! ) annak reményében, hogy az ikonikus levendulás krémesből eszünk egy finom kávéval. Fél 5-kor már nem volt, "nem is lesz már" mondta a pultban a hölgy. Felháborító! ! ! A bejárat melletti táblán pontosan ez van kiemelve és NINCS! ! ! ! Kiszolgálás szintén NINCS, az emberek egymás nyakában állnak sorba a pult előtt, a személyzet MASZK NÉLKÜL!

2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 24.
A levendula napok alkalmából látogattunk el Pannonhalmára. Nagyon jól éreztük magunkat,mielőtt hazaindultunk volna,felkerestük a kávéházat,ami nagyon jó döntés volt. Kedves felszolgálók,tiszta környezet fogadott minket. Elsősorban a levendulás sütemény csábított be,aztán a fagylalt. Sajnos záróra előtt érkeztünk,nem sok időnk volt,ennek ellenére is udvarias volt a személyzet.

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Kellemes helyiség, udvarias kiszolgálás. Első ránézésre kicsit "puccosnak" tűnik, de ár-érték aránbyan rendben volt. A sütemény friss, a kávé erős, minden olyan, amilyennek lennie kell.
Először játunk itt, de nem utoljára.
Ünnepnap is nyitva volt.
Apátsági termékeket is lehet vásárolni.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 14.
Vasárnap! 17 óra, direkt a krémes miatt látogatás a Pausaban. 19-ig vannak nyitva! A hűtőpultban kb.15 db sütemény. Krémes, amilyen csak náluk van, nincs! Kérdezem, lesz még? Neeem!! Ez enyhén szólva kritikán aluli!!!!
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. március 31.
Három napos munkahelyi csapatépítésen jártunk a lenyűgöző Pannonhalmán. Az Apátság által szervezett programok keretében a főbb nevezetességeket is lehetőségünk nyílt felkeresni. A főtéren lévő Apátsági Múzeum megtekintését követően a szintén általuk működtetett Pausa Kávéházban megvendégeltek bennünket egy-egy finom süteménnyel, és kaptunk ajándékba Benedictinus kézműves bonbonokat.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 29.
Az érdekes ízek kedvelőinek kiváló hely. Első látásra jónak tűnik, de nekem nem vált be, fura pl. a levendula íze egy süteményben. Sajnos már kora délutánra elfogynak a sütik, és nem sütnek újat, estére csak egy-két féle sütiből lehet választani. A kiszolgálás nagyon lassú. Belül tágas tér, kevés asztallal.

Legnépszerűbb csomagok Pannonhalmán és környékén
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 13.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2020.02.18. - 2021.12.22.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, belépőkkel
2020.01.07. - 2020.12.31.
Babaház
Bodajk
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 13.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.31. - 2021.10.31.
Hotel Villa Classica
Pápa
4 nap/3 éjszaka 27.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Barokk Hotel Promenád
Győr
2 nap/1 éjszaka 13.972,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.25. - 2020.11.01.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 24.825,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi műsorral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sport és szabadidős szolgáltatásokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Konferencia
Győr
4 nap/3 éjszaka 23.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, városnézéssel, szilveszteri bállal, élő zenével, pezsgős koccintással
2020.12.29. - 2021.01.01.
Suri Bau Apartman
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kedvezményekkel, korai érkezéssel
2020.12.28. - 2021.01.03.

Szállodák Pannonhalma környékén
Aqua Hotel Termál Pannonhalma
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Pannonhalma
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Wellness napok (3 éjszaka)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)

Pausa Apátsági Kávéház PannonhalmaX