Pausa Apátsági Kávéház Pannonhalma
9090 Pannonhalma, Mátyás Király útja 1-3.

Pausa Apátsági Kávéház Pannonhalma a térképen

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Kellemes helyiség, udvarias kiszolgálás. Első ránézésre kicsit "puccosnak" tűnik, de ár-érték aránbyan rendben volt. A sütemény friss, a kávé erős, minden olyan, amilyennek lennie kell.
Először játunk itt, de nem utoljára.
Ünnepnap is nyitva volt.
Apátsági termékeket is lehet vásárolni.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 14.
Vasárnap! 17 óra, direkt a krémes miatt látogatás a Pausaban. 19-ig vannak nyitva! A hűtőpultban kb.15 db sütemény. Krémes, amilyen csak náluk van, nincs! Kérdezem, lesz még? Neeem!! Ez enyhén szólva kritikán aluli!!!!
Cegléd
Gyöngyös

2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. március 31.
Három napos munkahelyi csapatépítésen jártunk a lenyűgöző Pannonhalmán. Az Apátság által szervezett programok keretében a főbb nevezetességeket is lehetőségünk nyílt felkeresni. A főtéren lévő Apátsági Múzeum megtekintését követően a szintén általuk működtetett Pausa Kávéházban megvendégeltek bennünket egy-egy finom süteménnyel, és kaptunk ajándékba Benedictinus kézműves bonbonokat.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 29.
Az érdekes ízek kedvelőinek kiváló hely. Első látásra jónak tűnik, de nekem nem vált be, fura pl. a levendula íze egy süteményben. Sajnos már kora délutánra elfogynak a sütik, és nem sütnek újat, estére csak egy-két féle sütiből lehet választani. A kiszolgálás nagyon lassú. Belül tágas tér, kevés asztallal.

Legnépszerűbb csomagok Pannonhalmán és környékén
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, finn szauna és pezsgőfürdő használattal, szabadtéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.01. - 2020.05.31.
Aqua Hotel Termál
2 nap/1 éjszaka 14.000 - 16.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, gyógyfürdő belépőkkel, parkolással
2019.01.25. - 2020.12.23.
Hotel Konferencia
Győr
2 nap/1 éjszaka 9.750 - 11.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.02.23. - 2020.12.28.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
1-2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2020.12.23.

Szállodák Pannonhalma környékén
Holiday Hotel Csopak Pannonhalma
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Pannonhalma
Hotel Laroba Pannonhalma
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Pausa Apátsági Kávéház PannonhalmaX