8500 Pápa, Jókai u. 59.

Antonio Restaurant Pápa a térképen

Antonio Restaurant Pápa értékelése:

6. helyezett a 17 pápai étterem közül
389. helyezett Közép Dunántúlon - 818 étterem közül

étterem, bár, szálláshely étterme, vendéglő
olasz
TV, WIFI, biliárd, zenés estek

Antonio Restaurant Pápa képei

Szállások Pápa városában
Wellness csomagok Pápa városában

Antonio Restaurant Pápa vélemények

2014. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló ételek, kiváló személyzet.Ha igazán jót akarsz enni Pápán ide kell jönnöd! Lisztérzékenyeknek is készítenek ételeket.Lányunk kedvence a pazsgetti (spagetti).
Antonio igazán odafigyel a vendégekre, a legtöbb ételt frissen készítik nem a fagyasztóból kapják elő.Az ételek egészségesebbek szerintem, mivel nem tocsognak zsírban, olajban.

2014. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pápán elérhetőek igazi olasz ízek, ételek a Lidl áruház közvetlen közelében. Megfizethető áron, gyors kiszolgálással rendelkezik a vendséglátóhely. Napi menük közül is lehet választani, továbbá az étlap kínálata is elég széles. Ízlésemnek a tésztatételek a legmegfelelőbbek, mindezek megtalálhatóak itt. Mindenképp érdemes felkeresni,ajánlom mindenkinek.
2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nekem különösen az olasz ételek ízlenek ebben az étteremben, tradicionálisan készülnek (frissen főzött tészta, rizottó)olasz tulajdonostól. Kedvencem a gnocchi, rizottó, tészták. A kiszolgálás is figyelmes. Kellemes, tiszta étterem. A kávé is igazi olasz módon főzve, capuccino tejhabbal. A tulajdonos nagyon barátságos, könnyű vele szóba elegyedni.

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Udvarias kiszolgálás. Isteni finom olasz, illetve magyar ételek. Külön főznek a lisztérzékenyeknek. Napi menü lehetőség. Jó minőség, jó áron. Biliárd. Osztálytalálkozót is ide szerveztük. Mindenki mindennel elégedett volt. A vidékieknek egy szinttel feljebb a szállás is megoldott volt. Egyetlen "hátránya", hogy az emeleten van, de érdemes felmenni!

Legnépszerűbb csomagok Pápán és környékén
Caesar Panzió
Pápa
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérehtőséggel
2020.01.11. - 2021.12.31.
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
2020.10.21. - 2021.12.31.
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.750 - 34.125,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2021.04.22. - 2021.06.17.
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.10.31.

Szállodák Pápa környékén
Holiday Hotel Csopak Pápa
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

Antonio Restaurant PápaX