Pápa - Pannonia Reformata MúzeumPápa - Kékfestő Múzeum
Pápa - Jókai Mór Városi KönyvtárPápa

Pápa bemutatása

A Bakony hegység és a Kisalföld találkozásánál fekszik Pápa városa. A várost gyakran emlegetik soktornyúként, bármely irányból is közelíti meg ugyanis az utazó, elsőként valószínűleg a templomai tornyait fogja meglátni. Katolikus nagytemploma gróf Eszterházy Károly egri püspök költségén, Fellner Jakab uradalmi építész tervei alapján a 18.

Pápa és környéke legfrissebb értékelései

2024.01.16gyerekekkel
Aranyos, családias kis hotel, bár a jacussi elég meleg volt, egy kicsit nagyobb méretűre gondoltunk a kép alapján, és gondoltuk lesz még egy medence hűvösebb vizzel. A Safari szobát későn fedeztük fel, de ha érkezéskor a vendégek figyelmét felhivnák rá, hogy mit merre találnak, lehet kicsit jobb...
2023.12.30kollégákkal
Karácsony előtt, munkatársaimmal voltunk itt. A megrendelt ételeket hamar kihozták, minden nagyon finom volt. Én szűzérméket ettem gombamártással, fenséges volt. Kicsit sokan voltak, nehéz volt a parkolás. Az étterem kiköltözött Pápáról Kéttornyúlakra. Nagyon szép az új épület.
2023.11.11családjával
Elegáns, tiszta, barátságos étterem. Remek, udvarias kiszolgálás, ízletes, bőséges ételek. Nagyon elégedettek voltunk! Köszönjük szépen!

Pápa és környéke kedvelt szállásai

Hotel Villa Classica Pápa - Napi árak reggelis ellátással
03.16-12.21.
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű Pápai szálláshelyek

Hotel Villa Classica PápaHotel Villa Classica, PápaCsomagok már 18.275 Ft/fő/éj ártól
23 értékelés
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház PápaEdvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház, PápaCsomagok már 11.250 Ft/fő/éj ártól
2 értékelés
Zsófia Vendégház PápaZsófia Vendégház, PápaCsomagok már 9.450 Ft/fő/éj ártól