Boszorkánykonyha Pápa

8500 Pápa, Rákóczi u. 10.

Boszorkánykonyha Pápa a térképen

házias ételek
SZÉP Kártya, Erzsébet- és étkezési utalvány elfogadás

Boszorkánykonyha Pápa vélemények

2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 18.
Évek óta járok ide a családommal. Nagyon megvagyok elégedve az étteremmel, kedves, gyors a kiszolgálás, és nagyon finoman főznek :) a jérce saláta, rántott hús a kedvencem. De igazából mindegyik ételt szívesen megkóstolom, mert igazán házias ízekkel találkoztam eddig. Véleményem szerint az árak is elfogadhatóak, illetve a menü is elfogadható áron van.

2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 16.
Naponta ide járok, kitűnőek a főzelékek, tavasztól télig kertész saláta és görög saláta is van. Változatos az étrend, udvarias a kiszolgálás, van nagy és kis adag. A bablevesben, kelkáposzta főzelékben gyerekkorom ízei elevenednek fel. Ránézésre is étvágygerjesztők a tepsiben a rakott ételek, meg a változatos módon elkészített frissensültek.

2014. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű és egyedi terei kiváló helyszínül szolgálnak a fergeteges hangulatú rendezvényekhez. A gazdag ételválaszték mellett természetesen az italkínálat sem elhanyagolandó, ami egy szép bárpulton keresztül prezentálható a vendégsereg nagy örömére. A személyzet kedves, és segítőkész. Szuper hely, udvarias, barátságos kiszolgálás, korrekt árak fémjelzik a pápai Boszorkánykonyha éttermet!

Legnépszerűbb csomagok Pápán és környékén
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyümölcskosár bekészítéssel, kerékpár használattal
2020.08.18. - 2021.12.31.
Onyx Luxury Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.450 - 14.450,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.01.29. - 2021.12.30.
Aquasol Resort
2 nap/1 éjszaka 19.191,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, medence használattal, szauna használattal, korlátlan fürdőbelépővel, internettel, parkolással
2021.10.29. - 2021.11.01.

Szállodák Pápa környékén
Holiday Hotel Csopak Pápa
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

Boszorkánykonyha PápaX