8500 Pápa, Jókai u. 4.

Főnix Panzió Pápa értékelése:

7. helyezett a 13 pápai szállás közül
179. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Főnix Panzió Pápa bemutatkozása

Pápa város központjában található, családias panziónk. Szobáink kényelmesek, éttermünk magyaros jellegű. A Bakony közelsége kirándulásra hív. Városunk a barokk főterével Európában egyedülálló.
A várkertfürdő egész napos családi ...Tovább >>
A várkertfürdő egész napos családi programot kínál. A Balaton 60 perces kocsikázással elérhető.

Főnix Panzió Pápa képei

Szállások Pápa városában
Wellness csomagok Pápa városában

Főnix Panzió Pápa vélemények

Mobilról küldte. | 2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 11.
Az érkezés napján, elso pillantban elkértek előre minden penzt, elegge érdekes. . . Aztan jott a hideg zuhany, a személyzet főleg a tulajdonos asszony hozzáállása katasztrófa es minősíthetetlen. . . . Es az hogy este 8 órakor a wellnest bezárják, illetve a bárba is le kapcsolódott a villany igy nem maradt mas mint hogy le kellet feküdni aludni. . .

Caesar Panzió
Pápa
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.03-ig

Szállodák Pápa környékén
Wolf Panzió Sárvár
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Ünnepi wellness (min. 2 éj)

PápaX